Vyzkoušejte samolepicí dekorace

samolepicí tapeta peppa pig
Foto: tapeta-dekorace.cz

Samolepicí dekorace je vhodné umístit na hladké a suché povrchy, zejména na sklo, kov, lakované dřevo, plast a jiné. Můžete tak dekorace nalepit nejen na stěny, ale také nábytek, dveře a ostatní vybavení interiéru, jako je kuchyňská linka, lednice, zrcadla, květináč. Tyto dekorace slouží k rychlému a efektnímu vyzdobení interiérů. Samotná aplikace je velmi jednoduchá. Pokud dekorace nalepíte, ale budete je chtít přemístit, nezoufejte. Můžete ji použít i vícekrát. Jednoduše je po čase odlepíte a přelepíte na jiné místo.

Jednoduchá dekorace pro zcela novou atmosféru

Obvykle jsou vyráběny v různých velikostech z vysoce kvalitní umělé hmoty. Existuje celá řada motivů od dětských vzorů, elegantních až po luxusní, dále jsou velmi oblíbené přírodní motivy, které uklidňují a pomáhají při relaxaci. Často se používají také designové obrázkové a květinové dekorace. Do dětských pokojů jsou vhodné samolepicí dekorace se zvířecími či pohádkovými motivy, které jsou barevné a hravé. Jednou z výhod samolepicích dekorací je jejich přijatelná cena. Za pár set korun lze pořídit jedinečné vzory, které výrazně změní váš interiér.

Dalšími výhodami může být, že se velmi snadno lepí a udržují, rafinovaně doplňují výmalbu stěn. Samolepicí dekorace jsou dostupné v různých velikostech a provedeních. Můžete si pořídit také vinylové samolepky nebo fototapety na zeď či nábytek. Dokonce i fluorescenční samolepicí dekorace, 3D dekorace s nejrůznějšími motivy, dekorace imitující keramiku nebo různé přírodní materiály, jako je dřevo nebo kámen. V neposlední řadě jsou samolepicí dekorace vysoce odolné vůči vodě. Proto je jejich umístění vhodné v každé místnosti. Dále jsou omyvatelné nebo je možné některé druhy čistit i mechanicky. Neváhejte a vyberte si dekorace k nalepení podle vašich představ i vy a upravte si interiéry podle vašich představ.


Další články