Okrasné oplocení pro každý dům

betonové ploty
Foto: betonoveploty.net

Vybíráte pro váš dům i zahradu vhodné oplocení, které bude skvěle vypadat a zároveň bude splňovat i ty nejnáročnější požadavky? Vyzkoušejte betonový plot, se kterým budete maximálně spokojeni. Při výběru máte velmi široké možnosti. Vybírat můžete celkem ze čtyř základních oblíbených dekorů. Zejména se jedná o štípaný či skládaný kámen nebo buclatou či ostrou cihlu. Kámen i cihla jsou velmi moderními motivy, které budou náramně ladit s vaším domem i zahradou. Pokud máte rádi jednoduchost, můžete zvolit plot zcela bez dekoru nebo naopak pro estetiku zvolit dekorování z obou stran plotu.

Z čeho můžete vybírat

Betonové ploty jsou standardně vyráběny v původní šedé barvě. Pokud vám tento odstín připadá příliš ponurý a fádní, nezoufejte. Betonové ploty jsou k dostání i v různých barevných variantách. Jestliže máte jasno o barvě i dekoru plotu, můžete si s ním i dále hrát. Zvolit můžete například i jeho výšku. Pokud požaduje větší soukromí, měl by plot dosahovat minimálně výšku 1,5 metru. Horní část plotu může být zakončena běžným betonovým panelem, zaobleným panelem s ozdobnou mřížkou nebo například dřevěnými latěmi, které opticky plot provzdušní a odlehčí.

Na montáž se domluvte s profesionály

Betonový plot je vyroben z kvalitního pevného materiálu, který je maximálně odolný vůči mrazu, dešti, vlhkosti i silnému slunečnímu záření. Nevyžaduje téměř žádnou speciální údržbu a dokonce má oproti jiným typům oplocení velmi dlouhou životnost. Montáž plotu není příliš náročná. Pokud nejste domácí kutilové a práce na zahradě není úplně pro vás, neváhejte se obrátit na profesionály, kteří vám velmi rádi montáž plotu zrealizují. Je potřeba do země vyhloubit v dostatečné vzdálenosti a do správné hloubky výkopy, do kterých budou následně vsazeny betonové sloupky. Po jejich upevnění se mezi ně jednoduše vsunou betonové panely a plot je hotov.


Další články

Souhlas se soubory cookie pomocí Real Cookie Banneru