3 důležité pilíře skvělé zahradní párty

skvělá party
Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Letní párty jsou ty nejoblíbenější. V nejlepší – prostě v tu, o které se bude ještě dlouho mluvit – se promění jen tehdy, když přípravu opřete o 3 důležité pilíře. Není to složité ani náročné na organizaci. Vše se dá vlastně zvládnout velice snadno!

Pilíř 1: perfektní a pohodlné zázemí

Co nejhoršího se může na zahradní párty stát? Přece to, že ji přeruší přírodní živly v podobě větru a deště. V takovém případě už se rozjetá zábava nikdy nevrátí a hosté odejdou domů. V první řadě si tedy musíte dát záležet na vytvoření perfektního zázemí. Snadno si s tím poradíte pomocí párty stanů. Klasické nůžkové párty stany na sebe lehce napojíte a vytvoříte tak vlastně jakýkoliv prostor. Může tak vzniknout místo pro bar, taneční stan nebo třeba i koutek pro děti. Byl by nesmysl je kupovat, podívejte se, jak funguje půjčovna párty stanů.

Nabízí klasické nůžkové stany, ale i robustnější trubkové stany, které se hodí na formálnější oslavy. Kromě nich nabízí i pronájem pivních setů. Díky nim ušetříte spoustu místa na sezení, jejich výhodou je, že se snadno rozkládají i skládají.

Pilíř 2: dokonalé jídlo a pití

Další velký průšvih je, když si hosté budou stěžovat na nedostatek nebo na kvalitu jídla a pití. Nesmíte to podcenit, obojí volte podle toho, co mají hosté rádi. Kromě obligátního piva a vína můžete pro dospělé připravit různé letní drinky. Několik receptů najdete zde. Co se týče jídla, připravte gril a pohrajte si s variací jídel. Nezapomínejte, že někteří vaši hosté mohou být vegetariáni, takže by neměl chybět ani výběr sýrů a zeleniny na grilování. Zkuste netradiční jídla, jako jsou mořské plody nebo zajímavé kombinace, jako například sušené švestky zabalené ve slanině, ananas marinovaný v rumu aj. Aby na vás po náročné oslavě nečekala kupa špinávého nádobí, vyplatí se mít na občerstvení i drinky připravené jednorázové nádobí.

Pilíř 3: zajímavá zábava

Třetím strašákem každé oslavy je nuda, tu prostě nesmíte pustit mezi vás. Připravte proto zábavu předem. Na rozjezd je skvělá pantomima nebo hádankové malování. Na pozdější hodiny je ideální karaoke. Můžete udělat i soutěž v míchání drinků.


Další články