Sexshop, který pečuje o zákazníka na nejvyšší úrovni

rty sex
Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Pro mnohé je téma sexu a pomůcek s ním spojených jedno velké tabu. Není se čemu divit, jelikož po staletí byla lidská sexualita opomíjena a stále ji doprovází jisté předsudky. Pokud je i pro vás toto téma poněkud ošemetné, ale i přesto byste chtěli vyzkoušet něco nového a oživit tak svou i partnerovu rutinu, pak je tento článek pro vás. Na následujících řádcích se podíváme na služby českého sexshopu www.sexio.cz, kde si můžete online a diskrétně vybrat nejrůznější pomůcky bez osobní návštěvy a nepříjemných pocitů.

Pohodový, diskrétní a rychlý nákup

Sexio je česká firma, která se zabývá zejména erotickými a sexuálními pomůckami. Mezi e-shopy se řadí mezi špičku a lze jen těžko najít podobně flexibilní obchod. Navíc jeho péče o zákazníky je nadstandardní.

Pokud jste tak trochu stydlivá osobnost, ale rádi vyzkoušíte něco nového, určitě budete rádi za diskrétnost, kterou tento e-shop nabízí. Jelikož objednávku provedete v pohodlí domova, nemusíte se obávat, že se na vás bude někdo dívat skrz prsty. Pokud máte strach, že vám objednaná zásilka přijde ve velké červené krabici s velikým názvem obchodu, nebo pomůcky, pak se obáváte zbytečně.

Sexio je nejdiskrétnější sexshop, a to nejen u vyřizování objednávky, ale i u dodání a balení. Nikdo nic nepozná a vy si můžete s klidem vyzvednout váš balík. Samozřejmě jako většina obchodníků se snaží i Sexio.cz o co nejrychlejší dodání. Proto vaši objednávku zrealizují téhož dne, kdy byla provedena a vyšlou ji ihned k expedici.

Aby vám hračky vydržely co nejdelší dobu, je v balení přidána i brožurka popisující jednotlivé postupy a jak se o danou pomůcku starat. Kromě toho dostanete ke každé objednávce malý dárek zdarma. A pokud jde o cenu za poslání, tak ta se vám rovnou při nákupu nad 100 Kč snižuje. Prodejci totiž neočekávají, že si budete nakupovat pomůcky za několik tisíc. Tomu se zkrátka říká levné poštovné.

Také se nemusíte se obávat, že vámi vybrané radůstky zrovna nebudou na skladě, jelikož Sexio má až 95 % svého zboží naskladněno a připraveno přímo k prodeji. Proto se až tak moc  nestává, že by objednávku nebylo možné provést. Zboží je hned při ruce.

Bonus navíc

Při otevření vašeho balíku radosti se můžete také těšit na krásné balení a vymazlenou a provoněnou objednávku, jelikož si prodejci u takto speciálního zboží dávají na každé objednávce opravdu záležet. Vaše spokojenost je na prvním místě.

Kdybyste však chtěli vyzkoušet i něco jiného, než jsou erotické pomůcky, můžete si zahrát novou erotickou online hru, kterou Sexio vytvořilo. Tato hra není jen pro spokojené zákazníky, ale i pro veřejnost. Hru najdete na stánce https://www.dares4joy.cz/ a co víc, vše je zdarma. I tato iniciativa svědčí o kvalitách a snaze uspokojit své zákazníky na maximum.


Další články

Souhlas se soubory cookie pomocí Real Cookie Banneru