Tip na luxusní ubytování v Ostravě

Jan Maria hotel & restaurace
Foto: Jan Maria hotel & restaurace

Když už vyrazíte jako turista do Ostravy, určitě víte, jaké zajímavosti a památky si nesmíte nechat ujít. Třetí největší město v republice toho nabízí k zábavě i poznání opravdu hodně. Možná ale nevíte, kde se ubytovat. Proto vám přinášíme tip na hotel v Ostravě nabízející luxusní ubytování i odpočinek a najdete jej nedaleko centra města.

Čtyřhvězdičkový hotel Jan Maria se nachází ve čtvrti Slezská Ostrava. Ačkoliv je situován v blízkosti samého srdce města, nachází se v klidném prostředí s dobrou dopravní obslužností. A je-li vám jméno hotelu povědomé, pak si určitě vzpomenete na název bývalého dolu nacházejícího se v těsné blízkosti hotelu.

22 hotelových pokojů

Všechny pokoje v hotelu uspokojí i náročné hosty. Wi-Fi připojení je samozřejmostí, stejně tak jako moderní LED televizor, telefon nebo minibar. Některá apartmá disponují i klimatizací. Cenné věci si můžete ukládat do trezoru s číselným kódem. Vstupy jsou opatřeny elektronickou kartou. Možná je také volba přistýlky či poskytnutí dětské postýlky. Jen připomínáme, že všechny pokoje hotelu jsou nekuřácké. Bezplatné parkování je samozřejmostí.

Relax a zábava

Pohodu a odpočinek nabízí příjemná vířivka Ostrava. Sami se o tom můžete přesvědčit přímo v hotelu. Zkuste na hodinu zapomenout na všechny starosti a nechte se hýčkat bublinkovou lázní. Whirlpool Ostrava vám zlepší náladu před i po výletě po městě. A pokud si chcete vyloženě odpočinout, doporučujeme využít pobytové balíčky, které hotel nabízí. V komplexu dále najdete bowlingovou dráhu, infra saunu, hřiště nebo posilovnu.

Plný žaludek je základem pohody

Cena ubytování zahrnuje snídani formou teplého nebo studeného bufetu či „à la carte“. Mimo to můžete kdykoliv během dne navštívit luxusní designovou hotelovou restauraci. Restaurace Ostrava je plně klimatizovaná, v létě potěší venkovní posezení a v zimě zase příjemný krb.


Další články