Už jste vyzkoušeli zdravím nabité kapsle z exotických dálek od Dr. Popova?

dr. popov
Foto: cestabylin.cz

Ne vždy se musí čistá síla přírody skrývat v sušených čajových směsích či v tinkturách. Ona síla může být uložena i do přírodních kapslí – to je případ kapslí od Dr. Popova. Zdravím nabité kapsle s netradičními názvy i netradičním obsahem vám až z exotických dálek přinesou sílu a energii. Je libo zapracovat na snížení váhy? Detoxikovat organismus, podpořit funkci jater a žlučníku…?

Bylinky, pro jejichž sběr byste museli kupovat letenku

Zatímco bylinky z českých a slovenských luk a hájů už jsou velmi známé a hojně používané, bylinky amazonských pralesů mohou svými účinky překvapit i ostřílené bylinkáře. Jen kdyby jejich sběr nebyl tak z ruky. Naštěstí Dr. Popov udělal tuhle prácičku za vás. Aniž byste si museli rezervovat letenku, prodírat se pralesem či houpat se na lijánách (i když to by se vám možná líbilo), můžete si dopřát přírodní kapsle z exotických bylin. Stačí si vybrat!

cesta bylin
Foto: cestabylin.cz

Přírodní kapsle Dr. Popov tvoří oblíbenou produktovou řadu. Název jednotlivých balení vám sice moc neřekne, bližší informace se dozvíte hned vzápětí po přečtení příbalového letáku. Vybrat si můžete:

MUŇA MUŇAbylinka podobná oreganu z hor Jižní Ameriky slibuje celkovou očistu organismu, má antibakteriální účinky, a proto léčí infekce dýchacích i močových cest a funguje jako přírodní antibiotikum. Doporučuje se užívat 1-2 kapsle denně.
ACHIOTE – je strom, spíše keř ze Střední a Jižní Ameriky. V kapslích od Dr. Popova najdete sušená a drcená semena jeho plodů. Kapsle můžete užívat pro podporu činnosti srdce a cév, žaludku nebo jater. Jsou vhodné i pro očistu močového ústrojí.
CHUCHUHUASI – je vysoký strom z Amazonie. Na léčebné účely se používá jeho kúra, která účinkuje na bolesti zad, svalů a kloubů a zlepšuje působení dalších bylinných směsí.
FLOR DE ARENA – je velmi aromatická bylinka z Jižní Ameriky s vysokým obsahem železa a vápníku. Působí detoxikačně, pomáhá zlepšovat stavy revmatismu, čistí močové ústrojí, léčí poruchy nervového systému.

A výběr zdaleka nekončí, v naší nabídce se můžete setkat i s kapslemi Boldo, Yacon, Iporuro, Graviola, Algarrobo a další. Sami se můžete přesvědčit o účincích bylin z dalekých zemí, aniž byste někam jezdili.

Více na https://www.cestabylin.cz


Další články