Podzim je tu. Podpořte imunitní systém vitamíny

podzim
Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Během podzimních a zimních měsíců na organismus útočí viry a bakterie. Pokud se chcete vyhnout chřipce, zánětu dýchacích cest, nachlazení a také rýmě, není nic jednoduššího než podpořit imunitní systém vitamíny. V následujících řádcích vám prozradíme, na jaké produkty se zaměřit.

Vitamín C

Prvně vás na podporu imunity zajímá zřejmě vitamín C, který sice získáváte i z potravin, ovšem ne v takovém množství, jako organismus potřebuje. Ideální volbou proto jsou kapsle, neboť jedna obsahuje 500 mg daného vitamínu. Vitamín C podporuje správný energetický metabolismus i tvorbu kolagenu. V neposlední řadě chrání před oxidativním stresem. Vitamín C má na lidský organismus blahodárné účinky.

Vitamín D3

Dále lidské tělo potřebuje i vitamín D3 přispívající k normálnímu dělení buněk. S vitamínem D3 podpoříte také normální funkci imunitního systému. Jeho přirozená produkce se se zvyšujícím věkem snižuje, a proto se doporučuje hlavně starším lidem.

biosil

Zinek Forte

Zapomenout nesmíme ani na zinek, jehož úkolem je přispívat k normálnímu stavu vlasů, nehtů a pokožky. Stejně tak má pozitivní dopad na kosti či plodnost. Zinek Forte kromě samotného zinku obsahuje ještě důležitý vitamín B6, s nímž zajistíte optimální hormonální aktivitu. Samozřejmostí je i to, že zinek v kombinaci s vitamínem B6 přispívá k normální funkci imunitního systému.

Betavid

Jestliže sedíte dlouhé hodiny za počítačovou obrazovkou, ulevte svému zraku a dopřejte mu Betavid. Jedná se o doplněk stravy, v němž najdete světlík lékařský a anthokyanosidy.

Antistres

Imunitní systém a stres jsou spojeny. Stres imunitu oslabuje, a proto je dobré na posílení pořídit si Antistres. Kromě jiného přispívá i k udržování dobrého spánku a podporuje usínání.

Investujte do kvalitních potravinových doplňků, vaše tělo vám poděkuje. Vybrat si můžete produkty třeba v Gigalekarna.cz, která má v nabídce celou řadu doplňků stravy.


Další články