Podlaha ovlivní vzhled celého interiéru. My doporučujeme vinylovou

podlaha
Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Podlaha je to, co dělá byt nebo dům. Nevěříte? Jen těžko byste ve svém bydlení hledali větší plochu. Proto je při zařizování nebo rekonstrukci dobré nepodcenit výběr toho správného materiálu pro vaši novou podlahu. Budete se jí totiž dotýkat každý den.

Myslete do budoucna, vsaďte na vinyl

Správně zvoleným materiálem, barvou, strukturou či kresbou pokládky můžete opticky zvětšit váš interiér. Podlaha ovlivňuje atmosféru interiéru a má zásadní vliv na jeho celkový dojem. Při volbě nové pokládky myslete také na skutečnost, že se v budoucnu může měnit vybavení bytu nebo domu, proto byste měli volit neutrální základ, který se bude hodit vždy a ke všemu. Všechny tyto možnosti splňují vinylové podlahy, které jsou navíc příjemné na došlap.

Kromě estetické hodnoty je podlaha z vinylu odolná vůči poškození. Snese tak posouvání nábytku, dětské hry, pády hraček i polití vodou, případně nápoji. Vinyl je totiž voděodolný, a tak ani časté vytírání podlaze nikterak neublíží. Tím se hodí i do firemních kanceláří, kde se uklízí každý den. Použít jej samozřejmě lze také v koupelně či v prostorách toalety.

Podlaha z vinylu může být alternativou dřevěné podlahy, lina i jakéhokoliv jiného materiálu. Pestrá nabídka vzorů je prakticky neomezená a na své si přijde každý. Můžete volit mezi imitacemi nejrůznějších dřevin, parket či moderních jednobarevných krytin.

Velmi ceněnou vlastností této moderní podlahové krytiny je velice dlouhá životnost. Vinylová podlaha je příjemná na dotek, dobře se po ní chodí jak v obuvi, tak na boso a hlavně je zdravotně nezávadná. Pokládka je snadná a rychlá, stejně tak případné opravy. Mezi doplňky můžete volit mezi různými lemovacími lištami i dalšími krycími díly.

Jasná volba na Budějovicku

Hledáte-li kvalitní podlahy v Českých Budějovicích či okolí, obraťte se na firmu Podlahy Hajný. Materiály i vzorky si můžete prohlédnout v jejich specializované prodejně, kde vám odborníci rádi poradí s vhodným typem podlahy pro vás. Ke všem typům podlah vám zajistí spojovací a podkladový materiál a samozřejmostí je i případná realizace podlahy.


reklamní prostor

Další články

Cookie Consent with Real Cookie Banner