Vyplatí se v dnešní době koupě vlastního bydlení v Praze?

praha
Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Bydlení ve vlastním je jistota. Jistota toho, že vás nikdo nevyhodí na ulici a s ohledem na růst cen nemovitostí jde navíc o velmi dobrou investici, která se časem zhodnotí. O bytech v Praze to tedy rozhodně platí. Otázkou však je, nakolik je výhodná koupě bytu nyní – v době, kdy ceny rychle rostou a hypotéky již nejsou tak výhodné jako v minulých letech. Pokud nyní otázku vlastního bydlení aktivně řešíte, nepřestávejte číst.

Bublina splasknout nemusí

Říká se, že každá bublina jednou splaskne. S tou realitní to však nemusí být tak horké. Není moc důvodů, proč by ceny nemovitostí v Praze měly přestat rychle růst. Proto se zřejmě nevyplatí čekat na něco, co vůbec přijít nemusí. Vhodná doba pro pořízení vlastního bytu je proto dost možná právě nyní. Myslí si to i odborníci, kteří tvrdí, že současný trend bude pokračovat i nadále.

Stačí vám menší byt? Víme, kde ho hledat

Zrekonstruované moderní byty o dispozicích 1+kk a 2+kk jsou k mání například v multifunkčním ubytovacím komplexu Rezidence Topolová na Praze 10. O bytové jednotky, které se prodávaly v minulosti, byl vždy velký zájem, neboť málokterá pražská bytovka nabízí tak zajímavé cenově podmínky.

Rezidence Topolová se nachází v místě s dobrou občanskou vybaveností a kvalitní dopravní dostupností do ostatních městských částí nebo do obchodního centra Chodov. Měsíční náklady na provoz bytu jsou velmi nízké. Budova prošla v nedávné minulosti rekonstrukcí a vysloužila si titul Fasáda roku 2013.

rezidence
Foto: rezidencetopolova.cz

Ubytujte se a bydlení si vyzkoušejte

Rezidence Topolová umožňuje také dlouhodobé ubytování v Praze v bytech a garsoniérách určených k pronájmu. Bydlení si tak můžete vyzkoušet po dobu několika měsíců, což je dostatečně dlouhá doba na to, abyste zjistili, zda vám rezidence a její okolí vyhovují.

Pokud vás prodej bytů Praha zajímá, sledujte aktuální informace na www.rezidencetopolova.cz.


Reklamní sdělení:

Realitní kancelár Remax Delux zajistí okamžitý odhad nebo výkup nemovitosti.


Další články