Vilapark Klamovka: rezidenční koncept pro náročnou klientelu

Vilapark Klamovka

Žít v satelitu už několik let rozhodně není in, protože popojíždět každý den v kolonách se prostě nikomu nechce. Nadto si představit takto trpět v autě dalších dvacet let po dobu splácení horentní hypotéky. Praha je centrem příležitostí, proto je vhodnější bydlet přímo v metropoli, což vědí všichni. Ale kde najít ten správný byt, který zohlední požadavky na klid, zeleň i dopravní dostupnost? Bezesporu takovým projektem je Vilapark Klamovka, který láká na bydlení v zeleni nebo s výhledem na Prahu. Z katalogu čítajícího 117 bytů si jistě vybere každý, posuďte sami.

Jedinečný metropolitní koncept

Nemít žádný volný čas? Pracovat dlouhá léta jako rodinný taxikář? Nejít s kolegy po práci na pivo nebo s manželkou za kulturou? Tyto situace jistě znají všichni, kdo zvolili život za Prahou a musí každodenně dojíždět. Pro ty, co tohle zažít rozhodně nechtějí, je určený rezidenční projekt Vilapark Klamovka nabízející atraktivní bydlení na Praze 5. Dělí se na dvě části, čtyři vyšší bytovky poskytují překrásné výhledy na metropoli, naopak čtyři nižší viladomy zase klid a zeleň místní zahrady.

Od garsonek po luxusní penthousy

Společnost Metrostav Development staví na okraji parku Klamovka celkem osm bytových domů, které se dělí do dvou zmíněných celků. V obou částech se nacházejí byty o dispozicích od 1+kk po 5+kk, přičemž u některých jednotek je možné volit mezonetové uspořádání. Samozřejmostí jsou balkon, terasa, lodžie nebo předzahrádka v přízemí, k některým navíc přináleží sklepní kóje k uskladnění sportovního náčiní. Sklep lze dokoupit, což platí i pro garážové stání v podzemním podlaží.

Vilapark Klamovka

Praha v krvi

Komu přiroste projekt Vilapark Klamovka k srdci? Rozhodně všem milovníkům Prahy i náročným klientům, kteří jsou zvyklí na vysoké standardy. V základní výbavě nechybí dřevěné plovoucí podlahy s výběrem ze dvou dekorů či velkoformátové obklady a dlažba dokonce ve čtyřech různých dezénech. Součástí standardů je rovněž kvalitní koupelnová a sanitární keramika od značkového výrobce. Potěší také interiérové a vchodové dveře, které jsou od osvědčeného dodavatele.


Další články