Síťové tašky se vracejí do módy. Jsou stylové a praktické

síťovka
Foto: Výrobní družstvo DELANA

Ještě v relativně nedávné době se zdálo, že klasickým síťovkám odzvonilo. Ekologické myšlení i praktičnost je ale znovu vrátily na výsluní. Dnes je síťová taška nejen estetickým doplňkem, ale i vítaným pomocníkem, který je lehký a perfektně skladovatelný.

Výhody síťové tašky

Mezi nesporné výhody síťové tašky patří možnost jejího opakovaného použití. Po určitém čase stačí tašku vyprat a máte ji jako novou. Síťovka je lehká a zároveň pojme hromadu nákupu. Nejlépe se hodí na ovoce, zeleninu a další potraviny, kterým nesvědčí neprodyšné uzavření, jako je například pečivo právě vytažené z pece.

Síťovku můžete mít neustále u sebe, je skladná a lehounká. Nemusíte tak myslet na přípravu tašek, kdykoliv jdete na nákup, ani není potřeba, abyste neustále dokola kupovali nové tašky u pokladny. Nejenže šetříte své drobné, ale hlavně životní prostředí.

Síťovka jako módní doplněk

Pořídíte-li si více barevných síťových tašek, můžete je používat i jako módní zpestření. Každý den jiná barva? Proč ne. Hodí se k letním šatům i k zimnímu kabátu. Nejvíce samozřejmě sluší naplněná čerstvým pestrobarevným ovocem.

Síťovku sice nejvíce používají ženy, ale není důvod, aby se za ni měli muži stydět. Zkuste elegantní černou nebo tmavě hnědou a uvidíte, jak se osvědčí. Taška se rázem stane vítaným doplňkem i vašeho partnera. Muži totiž mají rádi praktické věci a tou síťovka rozhodně je.

Výrobky od prověřené značky

Když síťovku, tak jedině českou. Jejich výrobu a prodej zajišťuje Výrobní družstvo Delana, které má dlouholetou tradici a tím pádem i zkušenosti. Ve svém portfoliu nabízí i další klasické výrobky z bavlny, juty a dalších obdobných materiálů. V nabídce družstva tak naleznete například prádelní šňůry, kterých ročně vyrobí okolo 45 tisíc, dále lana na šplh a přetah, švihadla, rohože nebo motouzy.


Další články