První jarní dny už jsou tu a práce na zahradě v plném proudu? Co takhle se připravit na letní sezónu novou pergolou, nebo zastřešením bazénu?

Pergola
Foto: Multiplast.cz

Přípravy na letní sezónu jsou v plném proudu. Pravý čas na pořízení pergoly pro horké letní dny i večery. Pro jejich zastřešení můžete využít naše komůrkové, plné, trapézové nebo vlnité desky.

Dutinkové desky jsou nejpoužívanější typy polykarbonátových desek. Vyznačují se vynikajícími tepelně-izolačními vlastnostmi, nízkou hmotností a dlouhou životností.  Dokáží redukovat až 65 % tepelného záření. Zabraňují působení ultrafialového záření, která zaručuje jejich dlouhou životnost. Desky jsou odolné proti mechanickému poškození způsobeným klimatickými změnami (vítr, kroupy, déšť..). Dostupné jsou v mnoha barevných i velikostních variantách. Dále lze zvolit jejich tloušťku, nebo počet dutinek. Instalace dutinkových desek je velmi snadná a rychlá. Desky lze umístit na konstrukci ze dřeva, hliníku, nebo oceli.

Vlnité polykarbonátové desky jsou dostupné v čirém, hladkém provedení, nebo bronzovém, krupičkovém provedení. Vyznačují se nejen nízkou hmotností, odolností, vysokou pevností a dlouhou životností, ale i stylovým designem. Jsou vhodné nejen pro zastřešení, ale i různé boční výplně. Vlnité polykarbonátové desky využijete při realizaci mnoha typů přístřešků i pergoly. Montáž vlnitých desek je stejně jako u dutinkových desek snadná rychlá.

Trapézové polykarbonátové desky jsou vhodné pro různé typy přístřešků a zastřešení. Desky nabízíme v hladkém nebo krupičkovém provedení v čiré, bronzové, nebo stříbrné variantě. Trapézové desky mají oproti rovným deskám výraznější tuhost a odolnost proti zatížení sněhem i větrem. Montáž je snadný a obdobná jako u vlnitých desek.

Pro všechny typy desek garantujeme záruku 10 let. Díky speciálnímu povrchu je péče o desky minimální, projevuje se tzv. samočistící efekt. Všechny druhy desek lze využít také pro zastřešení bazénů.

Doporučujeme navštívit také naší poradnu, kde najdete rady pro montáž trapézových a vlnitých desek. Naleznete zde i video návod k instalaci trapézových nebo vlnitých desek.

V případě jakýchkoliv dotazů je možné se obrátit na naše obchodně technické poradce, kteří Vám rádi poradí s nákupem i instalací solárních panelů.

Navštívit můžete náš web https://www.titan-multiplast.cz/ nebo e-shop https://www.multiplast.cz/.


Další články