Vyřešte problém s parkováním cizích vozidel na vašem místě jednou pro vždy

parkoviště
Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Vyhrazené parkovací místo před vaším bydlištěm nebo zaměstnáním nemusí nutně znamenat, že jej budete mít stále volné. Určitě jste se již dostali do situace, kdy jste přišli po náročném dni domů a na vašem místě stálo úplně cizí vozidlo. Následně nebyla možnost na přeplněném parkovišti vozidlo nechat jinde. Jak se v takovém případě dá vypořádat s drzým nebo nepozorným řidičem?

Odtahová služba ano, ale z dlouhodobého hlediska problém nevyřešíte

Vyhrazené parkovací místo máte řádně označené dopravní značkou, kterou jste získali od příslušného úřadu, a za místo platíte. Přesto často značka nestačí. Mnoho řidičů si chce jen na chvilku odskočit, ale dopadne to tak, že vás zdrží. V takovém případě máte právo volat městskou policii, která může nechat vozidlo odtáhnout. Co to pro vás znamená? Sice tím vyřešíte aktuální problém, ale zdržíte se a jistotu, že se to samé nebude další den opakovat, nemáte.

Sklopné parkovací sloupky jsou efektivním řešením

Předcházet potížím je vždy efektivnější, a tak můžete své rezervované parkovací místo zajistit parkovacím sloupkem. Levně a prakticky okamžitě tak vyřešíte tíživý problém s neposlušnými řidiči.

parkovací sloupek
Příklad parkovacího sloupku typu motýlek. Foto: Topznak.cz

Parkovací sloupky jsou zábrany, které znemožní vjetí na vaše parkovací místo. Vyrábějí se pevné a nebo sklopné. Pro vás je na místě samozřejmě zvolit sklopnou variantu, která je rovněž k dispozici jako takzvaný motýlek, který zamezí i vjezdu motocyklu nebo skútru na vaše stání. Sklopné zábrany můžete také uzamykat, jelikož jsou vybaveny cylindrickým FAB zámkem.

Aby nikdo sloupek nepřehlédl, je potažen reflexní fólií. Věřte, že je snadné na sloupek zapomenout, i když jste samotným majitelem parkovacího místa.

A kde takový sloupek sehnat? Podívejte se na https://www.topznak.cz/produkty/parkovaci-sloupky-zabrany, kde si jistě vyberete. Všechny nabízené sloupky jsou odolné proti nárazu i povětrnostním vlivům a je tak zajištěna jejich dlouhá životnost.


Další články