Výhody rodinného domu na klíč

Rodinný dům

Bydlení ve vlastním rodinném domku je snem mnoha českých rodin. Uvažujete-li o koupi nového bydlení pro celou rodinu a nechcete se spoléhat pouze na nabídku developerských projektů, máte v podstatě pouze dvě možnosti – postavit si dům vlastními silami, a nebo si objednat dům na klíč. Pochopitelně většina zájemců se do stavby svépomocí nepouští.

Na koho se obrátit?

Rodinný dům na klíč je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí bydlení podle svých představ, ale zároveň nemají kvalifikaci nebo čas, aby jej vybudovali. Osvědčená cesta k takovému bydlení vede přes specializované firmy, jako je DSP Domažlický stavební podnik, který působí v západočeském regionu již 28 let. Společnost se zabývá stavbou malých i dvougeneračních domů na klíč, bungalovů, nízkoenergetických i pasivních domů, ale provádí i rekonstrukce rodinných domů na klíč.

Jak stavba domu na klíč probíhá

Celý proces stavby na klíč začíná konzultací, kdy odborníci zjistí vaše požadavky, na jejichž základě připraví stavební dokumentaci. Prozkoumají pozemek, připraví časový a finanční harmonogram a vyřídí stavební povolení. Poté už probíhá samotná stavba od základů, přes hrubou stavbu až po kolaudaci. Finančně zajímavou možností je příprava hrubé stavby na klíč, která vyjde výrazně levněji a vy si můžete dokončovací práce, jako je pokládka podlah či dlažby, doladit svépomocí.

Blížejov
Rodinné domy Blížejov. Foto: DSP Domažlický stavební podnik

DSP Domažlický stavební podnik je k službám i po předání domu. V rámci záruky zajistí případné drobné vady nebo nedodělky. Pomůže i s pojištěním či dostavbou garáže.

Shrnutí výhod domu na klíč:

  • ušetříte čas,
  • můžete si nechat postavit dům dle vašich představ,
  • dostanete garantovaný termín dokončení,
  • komunikujete jen s jedním dodavatelem.

Obrátíte-li se na odborníky z Domažlic, máte jistotu, že jste kontaktovali tým profesionálů. Služby, které společnost zajišťuje, nekončí jen u staveb. V areálu provozují pneuservis a autoservis Domažlice, a tak se dobře postarají i o vaše plechové miláčky.


Další články