Komplexní služby spojené s realizací domu na klíč od profesionálů

dům na klíč
Foto: Wobau

Zvažujete stavbu nového domu? Pak jistě přemýšlíte, jakou projekční kancelář zvolit. Máme pro vás jeden tip, s kým zvládnete celý proces jednoduše, ale přitom kvalitně, od vize až po dokončení stavby. Také vám poradíme, na koho se obrátit pro získání státní dotace Nová zelená úsporám.

Projekt řadového domu, který splní všechna vaše očekávání

Architektonické studio Wobau se zaměřuje na komplexní služby související s realizací moderních rodinných domů na klíč. Díky mnohaletých zkušenostem zvládne sehraný tým architektů, projektantů, energetických specialistů a stavařů připravit komplexní služby související se stavbou domu na klíč. Výsledkem je praktické bydlení splňující nejmodernější standardy.

Projekce exteriéru a interiéru vychází z letité praxe .Projekční kancelář reflektuje při přípravě domu ohlasy předchozích klientů a připomínky dokáže aplikovat v nových realizacích. Bytový architekt pak interiér doladí do nejmenšího detailu. Dům je tak výsledkem mezioborové spolupráce odborníků, samozřejmě je ale přihlíženo i k vašim přáním a požadavkům.

Dotace Nová zelená úsporám s Wobau

Dotační program Nová zelená úsporám je státní program poskytující dotace na energetické úspory domácností. Získat finance na domy na klíč z tohoto programu samozřejmě lze. Wobau vám se získáním dotace pomůže a vy tak ušetříte nemalé finance. Odborníci nejprve zpracují návrh energetických opatření a podle toho stanoví ušetřenou částku.

Program Nová zelená úsporám se vztahuje i na rekonstrukce související s uspořením nákladů na energie a ekologii, například na solární panely, kondenzační kotle, zateplení fasády nebo na rekuperaci.

Přemýšlíte-li o novém bydlení, stavební firma Ostrava, kterou je Wobau, vám připraví vše od A do Z. Důkazem jsou stovky spokojených klientů nejen v Moravskoslezském kraji.


Další články