Jaké krystaly si pořídit do nového domova

Drahé kameny
Foto: Pixabay

Ať už vás čeká stěhování do domu či bytu, je potřeba si to v novém domově zútulnit, vyzdobit podle svého gusta a navodit tu správnou energii. A co jiného k tomu použít než krystaly a minerály? Udělají vám parádu, a ještě k tomu přitáhnou pozitivní energii. V tomto článku se dozvíte, po jakých krystalech a minerálech sáhnout a kam je umístit.

Kameny pro pozitivní energii a prosperitu

Prvně by nebylo od věci vyčistit prostor od negativní energie a zároveň ho naplnit energií pozitivní. K tomu vám pomůže nejuniverzálnější ze všech minerálů díky tomu, že působí jako filtr – křišťál. Je symbolem světla na zemi, má léčivou a očistnou energii. Křišťál vám doma navodí životní rovnováhu, bude vám posilovat a dodávat životodárnou energii. Povzbuzuje i inspiraci a intuici. Je vhodný zejména do ložnice.

Dalším pomocníkem může být i hematit, ten rovněž pročistí energii a nastolí správnou pozitivní atmosféru. V nových prostorách dodá pocit klidu, bezpečí a ochranu. Je dobré si jich pořídit hned několik a rozmístit je na vnitřní okenní parapety a ke dveřím.

Čtěte také:  Jidášovo ucho podporuje imunitu

Na ochranu domu před negativními vlivy je dobré sáhnout také po tygřím oku. Pomůže vám vyřešit problémy, nebo i bolesti hlavy a migrény.

Klid od každodenního života dodá citrín, který by neměl nikde chybět. Přinese vám prosperitu a hojnost, povzbudí kreativitu a zdraví.

Kameny, které navodí spánek a klid

Lásku, mír a pohodu ve vašem domě nastolí růženín. Ochrání vás před vším špatným, navodí klidný spánek ve chvílích, kdy se budete cítit rozrušeni. Proto by bylo dobré mít růženín v místnosti, kde spíte. Klidně zároveň s křišťálem a ametystem, společně vám problémy se spánkem pomohou vyřešit. Růženín můžete umístit i do obýváku nebo dětského pokoje pro pocit lásky a sebelásky.

Za zmínku stojí i výše uvedený ametyst, ochranný kámen, který rozpustí špatné vibrace, pročistí a pohlídá prostor před negativními myšlenkami. Stejně jako růženín a křišťál můžete ametyst použít právě při problémech se spánkem, protože zabraňuje nočním můrám. Lze jej umístit pod polštář, na noční stolek nebo do rohů jakékoli místnosti pro ochranu.

Galerie:

O Autorovi:

Lucie aktivně píše od roku 2017 a je hybnou silou několika magazínů. Vyhledává aktuální témata a dokáže je s ohledem na SEO srozumitelně předložit čtenářům.


Lucie Čechová

Lucie aktivně píše od roku 2017 a je hybnou silou několika magazínů. Vyhledává aktuální témata a dokáže je s ohledem na SEO srozumitelně předložit čtenářům.

Další články