Ručně šité originální stříšky na dětské kočárky

kočárek
Foto: Angelic Inspiration

I přes širokou nabídku dětských kočárků je obtížné se odlišit. Výrobci nabízejí jen několik barevných variant, a tak většina jednoduše zapadne v nudné šedi velkoměsta, ale i na výletech v přírodě. Nechcete-li být jednou z mnoha, dodejte vašemu kočárku osobnost. Je to jednoduché, pomůže vám Angelic Inspiration.

Angelic Inspiration je originální e-shop s doplňky pro kočárky Bugaboo, Cybex a Neonato. Jeho specializací jsou ručně šité střechy, které z obyčejného kočárku udělají opravdu originální designový kousek. Vybírat můžete z řady motivů a šance, že potkáte kočárek se stejným vzorem, je opravdu malá. Angelic Inspiration totiž vzory sám vybírá, nechává si je speciálně tisknout a hlavně je často obměňuje.

Originální kočárek už do týdne

Průměrná délka dodání stříšky je přibližně 4 – 5 týdnů po objednání a schválení. Čekání na opravdový originál se určitě vyplatí, ale ještě existuje možnost, jak mít ručně šitou stříšku kočárku do týdne. V sekci Skladem/K odeslání najdete motivy, které má e-shop k dispozici a je schopen vybraný kus ušít do dvou dnů a následně odeslat. I touto cestou získáte jedinečný originál, za kterým se nejedna maminka ohlédne.

O originalitě stříšek se můžete přesvědčit přímo ve fotogalerii na e-shopu Angelic Inspiration, kde jsou sdíleny některé fotografie ručně šitých střech na kočárky a další doplňky. Fantazii se zkrátka meze nekladou. Můžete si nechat ušít divokou pestrobarevnou stříšku, s níž budete k nepřehlédnutí nebo jemný decentní motiv, jehož design sice neupoutá na první pohled, ale dodá kočárku jedinečnou osobnost.

Kvalita zaručena

Stříšky z e-shopu Angel Inspiration obsahují vnější a vnitřní vrstvu kočárkoviny. Látky jsou zásadně nakupovány od českých a slovenských výrobců a zárukou je kvalita, pevnost, výdrž i dostatečná úroveň UV filtru.


Další články