Výbava do městské džungle

batoh
Ilustrační foto. Zdroj: Unsplash

S blížícím se začátkem školního roku je potřeba doplnit výbavu nejen do penálu, ale také do městské džungle, kde není radno zapadnout v nudné šedi. Přinášíme několik tipů, jak zpestřit městský outfit (nejen) školáka.

Kam s nákladem

Do školy se dnes nenosí jen učebnice. Středoškoláci či vysokoškoláci se neobejdou bez tabletu nebo notebooku. K tomu je třeba kvalitní městský batoh s kapsou na elektroniku, dostatkem úložného prostoru na knihy a přihrádkami, kam se dobře vejdou brýle či psací potřeby. Pokud bude mít batoh otvor na kabel pro sluchátka, pak je to jedině dobře.

Pohodlí nade vše

Dříve se říkalo, že pro krásu se musí trpět. Na báchorky ale zapomeňte. Nejdůležitější je pohodlí a toho lze dosáhnout i pomocí pohodlného a stylového městského outfitu. Dnes nikomu nevadí tenisky ani tepláky, tak co se přemáhat. Výjimkou jsou snad jedině důležité zkoušky. Nezapomeňte také na sluneční brýle a deštník. Zkrátka buďte vybaveni do každého počasí.

žena ve městě
Foto: Pixabay

(Ne)nápadné doplňky

Nenápadnou, ale důležitou součástí městského outfitu, jsou drobné doplňky. Co třeba stylové pouzdro na telefon nebo pestrobarevný řemínek na Apple Watch 3? Chcete-li vyniknout ještě více, zajímavým tipem jsou divoké tkaničky do bot nebo šílené zvonění do mobilu.

Cesta MHD bez prokrastinace

Cesta metrem, autobusem nebo tramvají může být nuda. Rozhlédněte se kolem sebe. Co dělají ostatní? Koukají do mobilu? Pravděpodobně ano. Nejděte s davem a vytáhněte knihu. Můžete se učit, ale vzhledem k okolnímu hluku to často moc dobře nejde. Čtení je ideální kratochvílí na cestu hromadnou dopravou. Rozšiřuje obzory, slovník, posiluje paměť a rozhodně je IN.

Nezapomeňte na zimu

Sychravé dny rychle přejdou do mrazivých. Šála, rukavice a zimní čepice mohou být stylové a váš outfit dobře zpestří. Vybírejte je v souladu nejen s bundou či svetrem, ale i s batohem. Bunda by také měla mít kapuci.


Další články