Vyzdvihněte svoji osobnost s novým stylovým řemínkem k Apple Watch

Apple Watch
Apple Watch. Zdroj: Pexels

Hodinky Apple Watch jsou stylové samy o sobě. Chcete-li podtrhnout jejich jedinečnost a svoji vizáž, vyšperkujte tento moderní kousek elektroniky originálním řemínkem. Z nepřeberného množství variant vybíráme nejvíce trendy kousky, které můžete měnit, jak se vám zlíbí.

Nohama na zemi

Jsou extravagantní barvy či motivy pro vás moc přehnané a máte rádi stylové doplňky, které jemně ladí s vaším outfitem? Zkuste volit decentní jednobarevné motivy řemínků. Jedním z nejprodávanějších kousků z této kategorie je černý kovový řemínek „Milánský tah“ pro Apple Watch 42 nebo 44 mm. Černá barva ladí s většinou ostatních barev, řemínek je nenápadný a skvěle padne k tmavým Apple Watch. Jako alternativu lze vybrat decentní stříbrnou nebo šedou variantu. Tento typ řemínku se skvěle hodí do kanceláře či na obchodní jednání.

Neustále v oblacích

Zlatá je symbolem luxusu a extravagance. Chcete-li být neustále na očích a středem pozornosti, je tato barva jen a jen pro vás. Zlatý řemínek milánský tah se hodí k sebevědomé ženě, pro muže je tu luxusní řemínek z nerezové oceli, který odkazuje na klasické hodinky. Opět jsou oba kousky určeny pro Apple Watch 42 a 44 mm.

Divoké řemínky ale nemusí končit jen u zlaté. Poohlédněte se po duhové variantě či pestrobarevných nebo pastelových řemíncích. Výběr je skutečně obsáhlý.

Sport v srdci i v duši

Pro sportovce je potřeba pohodlný a odolný řemínek zároveň. To splňují silikonové varianty. Oblíbenou barevnou kombinací sportovců je černo-zelená nebo růžovo-tyrkysová. Lze ale vsadit i na jednobarevné modely. Silikonové řemínky jsou lehké, dobře padnou a nekloužou. Většina z nich je určena pro modely 42 i 44 mm. Pro lepší odolnost hodinek při sportu je také dobré uvažovat o koupi tvrzeného skla.

Obrovskou nabídku řemínků pro Apple Watch najdete na www.appleking.cz/reminky, odkud jsme čerpali inspiraci i my.

 


Další články