Xiaomi Mi Band 4. Ideální fitness náramek pro všechny

Xiaomi Mi Band 4
Xiaomi Mi Band 4

Čtvrtá generace fitness náramku Xiaomi Mi Band je cenově dostupným pomocníkem nejen pro sportovce, ale jeho funkce ocení i uživatelé zajímající se o zdravý způsob života. Přestože je na trhu i nová pátá generace, čtyřka je levnější alternativou, která je pro většinu zájemců zcela dostačující.

Mnoho funkcí a dobrá odolnost

Odolná konstrukce přístroje na ruce nijak nepřekáží, přesto vydrží i hrubší zacházení. Celý náramek je voděodolný. Plavci tak mohou detailně sledovat svoji aktivitu a nemusí se strachovat o přístroj. Displej chrání tvrzené sklo, přesto doporučujeme pořízení Mi Band 4 ochranné fólie, která náramek ještě lépe zabezpečí.

A co Xiaomi Mi Band 4 umí? Vzhledem k tomu, že má přístroj implementovaných několik senzorů, dokáže během výkonu měřit srdeční tep. Lze nastavovat módy chůze, běh, cyklistika, běžecký pás, již zmiňované plavání nebo cvičení. Dále je možné sledovat kvalitu spánku nebo monitorovat délku sezení.

Chytrý náramek Xiaomi Mi Band 4 vydrží na jedno nabití až 20 dní, kompatibilní je jak s Androidem, tak s iOS. Sledovat tedy můžete sms, notifikace, e-maily i zda vám někdo volá.

Noste Xiaomi Mi Band 4 stylově

Pro zvýraznění vašeho stylu můžete využít Mi Band 4 náhradní náramky. Nabídka je skutečně široká, obsahuje jak jednobarevná provedení, tak kombinovaná, metalická nebo dokonce svítící. Luxusnější náramky lze sehnat celokovové, průhledné, s imitací diamantů nebo kožené.

Resumé

Uvažujete-li o zakoupení fitness náramku a přitom nepotřebujete aktuální provedení, je Xiaomi Mi Band 4 ideální volbou. Obsahuje ty nejpotřebnější funkce, je levný, spolehlivý, odolný a lze k němu sehnat řadu doplňků. Náramek jednoduše spárujete s telefonem pomocí oficiální aplikace Mi Fit, která je zdarma dostupná. Zároveň je k dispozici v češtině, a tak je ovládání srozumitelné.


Další články