Pamětní medaile jako dárek, který potěší každého

pamětní mince
Ilustrační foto. Zdroj: Pexels

Obdarovat své blízké nebo obchodní partnery nemusí být jednoduchou záležitostí. Správnou volbou dárku přitom dokazujete, jak si obdarovaného ceníte. Pravdou je, že se občas s dárkem nemusíte trefit do vkusu, aniž byste to mysleli jakkoliv špatně. My vám poradíme, jak dát významným lidem najevo, že si jich vážíte, aniž byste cokoliv riskovali. Řešením je zlato a stříbro. Věřte, že předměty z těchto drahých kovů rozhodně neskončí někde odložené a vás překvapivě nemusí stát hromadu peněz.

Nejlevnější zlatý slitek můžete pořídit už za 1 500 Kč. Oblíbenější jsou však zlaté a stříbrné medaile. Ty jsou nabízeny v široké škále motivů, které se hodí k mnoha příležitostem. Zde jsou naše tipy.

Svátek

Křestní jméno provází člověka celým jeho životem. Jmeninám je v mnoha rodinách dávána stejná důležitost jako narozeninám. Svátek můžete zpříjemnit krásnou mincí s motivem jména.

Znamení zvěrokruhu

Znamení zvěrokruhu je také oblíbeným vyobrazovaným tématem, a tak samozřejmě nechybí ani na pamětních medailích. Mnoho lidí věří, že znamení, ve kterém se narodili, ovlivňuje jejich život, tak proč jim jej nepřipomenout pěknou pamětní minci?

Tip pro muže

Vybírat dárky pro muže může být složité. Vsaďte na pamětní medaili. Věřte, že jej vždy potěší. Pro muže to není jen kus cenného kovu, ale ocenění a sběratelský suvenýr, kterého se jen tak nevzdají. Naším tipem je mince s vyraženým textem křestního jména nebo sportovní tématika.

Výročí

Výročí svatby, narozeniny, titul nebo třeba narození potomka. To vše jsou příležitosti, ke kterým je pamětní medaile více než jen malým dárkem s velkou hodnotou. Na některé události se zkrátka nezapomíná a mince z drahého kovu je volbou, která bude významné výročí radostně připomínat.

Pro obchodní partnery

Propisku s logem firmy, diář, nebo snad flash disk? Buďte nadčasoví a nedávejte dárky, které již dávno nejsou v kurzu. Pro vás to budou jen vyhozené peníze. Obdarovaný má takových předmětů již spousty, což určitě o pamětních medailích z drahých kovů platit nebude.


Další články