Rozbité Apple Watch? Víme, komu svěřit opravu

Apple Watch
Apple Watch. Zdroj: Pexels

Hodinky Apple Watch byly na trh uvedeny v polovině minulé dekády a za tu dobu se staly neodmyslitelnou součástí rodiny chytrých zařízení nesoucích logo nakousnutého jablka. Z původně jakési prodloužené ruky iPhonu se proměnily v užitečný nástroj s řadou funkcí, které by klasický smartphone mohl jen těžko poskytnout. Ale stejně jako každé zařízení, i hodinky od Applu nevydrží vše a při hrubším zacházení hrozí riziko jejich rozbití. Nejčastěji je pochopitelně poškozeno sklo nebo displej. Jak v takovém případě postupovat?

Proč měnit něco, co funguje?

Nehoda, jejíž důsledkem bylo poškozené sklo nebo displej u smartphonu či chytrých hodinek, postihla nejednoho uživatele. V takovém případě je rada jasná. Vyrazte do servisu. Ale kam? Není servis nebo jako servis. U produktů Apple určitě vyhledejte specialisty, kteří se na jablečné produkty specializují, sledujte reference nebo ohlasy jiných zákazníků.

Odborníkem na hodinky od Applu je iWatch servis. K jejich specialitě patří zejména výměna prasklého sklíčka. Proč měnit celý displej, když funguje? Díky unikátní technologii, kterou si servis sám vyvinul, tak nemusíte platit za nový displej a v podstatě si jen počkáte na nové sklíčko. Hodinky opět budou fungovat jako nové. Servis sídlí v Praze, ale mimopražští mohou využít svoz prostřednictvím kurýra.

Výměna skla Apple Watch ušetří až 40 % ceny oproti výměně celého displeje, a to jak u hodinek, tak u iPhonů. Proč tedy platit víc peněz a vyhazovat součástku, která ještě funguje. Ušetříte tak peníze i naši planetu.

Oprava rychlostí blesku

iWatch servis provádí výměny sklíčka na počkání, nejpozději do druhého dne. To samé platí, když je třeba výměna displeje. Máte tak jistotu, že bez vašeho chytrého pomocníka budete co nejkratší dobu. Pokud dáte do opravy více zařízení najednou, získáte na servis slevu. V případě výměny displeje můžete volit mezi originálním či neoriginálním, avšak plně kompatibilním dílem.


Další články