Kytice, které vždy vykouzlí úsměv na tváři

kytice
Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Květiny jsou od počátku věků prostředkem, jak dát najevo své city a potěšit sebe nebo své okolí. Vyjadřujeme s nimi lásku, když je předáváme partnerce, smutníme, v momentě kdy je pokládáme na památku zesnulým a radujeme se, když si je připínáme na svatební oblek. Tento zvyk v naší společnosti zakotvil a i vy se nyní můžete podílet na rozdávání štěstí.

Vybírejte z širokého sortimentu

Správný výběr je na prvním místě. Na stránkách květinářství www.freja.cz lze online objednávat několik druhů květin různých barev i vůní. Růže, pivoňky a tulipány zakoupíte ve formě klasické kytice nebo v originální a nápadité variantě boxu či v kloboukové krabičce.

Zážitek z obdarování můžete zpestřit při objednání květinové krabičky se sladkou pochoutkou. Barevně laděné makronky, jsou francouzskou specialitou cukrářů, která se skvěle hodí jako dárek. Sladkým zákuskem nepohrdnou dámy ani pánové. Oproti tomu kloboukové krabičky potěší svým celkovým estetickým dojmem. Můžete je umístit do interiéru a není třeba shánět vázu, do které by se květina umístila. Stylový design krabičky zaručí, že bude pasovat do každého pokoje.

Řekněte to květinou

Při výběru buďte obezřetní. Každá rostlina nese svůj význam a plně popíše váš dárek. Růžemi můžete vyjádřit svou lásku, jelikož trny této květiny bodají stejně hluboce, jako láska do srdce. Červené tulipány stejně tak nesou nádech lásky a jeho ostatní barvy potěší i blízkého přítele nebo kolegy. Zabrousíte-li pohledem k pivoňce, spojte si její nádherné květy se symbolem důvěry. Lze s ní říci tisíceré díky a obdarovat s nimi blízkou osobu.

Využijte kvalitních služeb po celý týden

Rozvoz květin v Praze lze využít každý den včetně víkendu od osmé hodiny ranní do dvacáté hodiny večerní. Pokud byste rádi doručili květinu i mimo Prahu, je možná individuální domluva.

Online doručování disponuje mnoha výhodami. Na prvním místě je úspora vašeho času, kdy vše můžete provést z pohodlí domova a připravit tak perfektní překvapení. Květiny s doručením jsou také skvělou volbou, pokud preferujete čerstvé a luxusní kytice, které příjemce doslova ohromí.

Důraz na detaily

Aspekty, které se mohou zdát jako drobnosti, jsou velmi důležité. Doručení květin probíhá vždy rychle bez komplikací a zaručené působí také originálním dojmem. Mimo to, že jsou krabičky s květinami vždy úhledně připravené, disponují také moderním designem. Součástí kytice je vždy také dárková karta, která ještě umocní zážitek obdarovaného.

Stačí online zadat váš vzkaz, na který vtisknete myšlenky, jméno nebo přání a zbytek vyřeší online květinářství za vás.

A pokud přemýšlíte o originálním dárku ke květině, pak naším tipem jsou mechové a dřevěné hodiny.


Další články