Proč barvit vlasy barvami Goldwell?

blond vlasy
Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Není barva jako barva. S tou kvalitní vlasy vypadají úžasně a také jsou příjemné na dotek. Pokud po takových toužíte, rozhodně stojí za vyzkoušení barvy na vlasy Goldwell.

Značka Goldwell dodává různou vlasovou kosmetiku včetně pečující řady a melírů. Pokud se však zaměříme na barvení vlasů, sortiment je rozdělen do tří hlavních kategorií: trvalá barva, zesvětlovače, smývatelné barvy. V rámci každé této kategorie společnost Goldwell vyvinula své vlastní jedinečné receptury. Ať už hledáte nový divoký odstín, nebo přirozenou barvu, co vám skutečně sedne, díky širokému sortimentu snadno dosáhnete požadovaného stylu.

Bez amoniaku pro zdravější vlasy

Čím dál více žen upřednostňuje přírodní kosmetiku a platí to také u té na vlasy. Právě proto je vhodné se dívat po barvách, jež neobsahují amoniak. Opakovaná aplikace chemických barviv může totiž v konečném důsledku způsobit nepěkné poškození vlasů – ať už jde o roztřepené konečky, krepatění nebo podráždění pokožky. S barvami bez amoniaku budou vaše vlasy živé, zdravé a lesklé.

Produkty jsou opravdu jemné

Produkty Goldwell jsou navrženy speciálně tak, aby vyživovaly vlasy, pečovaly o ně a zároveň jim dodávaly krásnou barvu. V Goldwell totiž vědí, že nádherné barvy lze dosáhnout pouze tehdy, jsou-li vlasy opravdu zdravé. Jejich barvy tedy nejsou pouze bez amoniaku, ale většina z nich také bez oxidantů a s obsahem posilujících složek. Například barva Goldwell Topchic obsahuje patentovanou koenzymovou technologii pro jemnější vlasy.

Péče jako u kadeřníka i v domácnosti

Výrobky značky Goldwell používá mnoho kadeřníků, můžete si je pořídit ovšem také pro domácí péči a domácí barvení. Barvy i stylingové přípravky Goldwell zakoupíte v internetovém obchodě A-vlasy.cz. Ceny nejsou nikterak přehnané. Navíc v e-shopu najdete i výrobky dalších vyhlášených výrobců.


Další články

Souhlas se soubory cookie pomocí Real Cookie Banneru