Začínáte řešit dárky? Super tipy na maličkosti, které potěší

dárek
Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

No dobře, letní opálení vám teprve nedávno začalo blednout. Ještě pořád máte dojem, že to brzké stmívání je jen omyl a plavky se vám ještě do skříně schovávat nechtějí. Jak ale moudré přísloví praví, kdo je připraven, není zaskočen. Nebojte se dárky vyřešit teď. V prosinci, až se budete jen válet u pohádky a posmívat se nervozitě ostatních, budete rádi. Fakt. 

Každý „to“ má a každého „to“ potěší. Co to je? 

No přece mobil. Každý ho má v ruce stokrát za den a přesto bývá mobil často „Popelkou“. Lepší kryt, kvalitnější ochrana, zajímavá vychytávka, to je tutovka, která potěší úplně každého. Takový dárek nestojí moc a nikdy „nešlápnete vedle“. 

Dárky pro ženy (přítelkyně, kamarádka, maminka…)

Ženy dbají na štíhlou linii a věřte, že hlavně po Vánocích a s příchodem Nového roku (znáte všechna ta novoroční předsevzetí), začne vaše kamarádka, maminka, manželka nebo milenka sportovat s ještě větší vervou. Pořiďte jim super sportovní pouzdro na mobil v krásném designu. Zvolit můžete z pouzder na paži, kolem pasu, ale i na zápěstí nebo dokonce voděodolné (že by vaše kamarádka, začala plavat?).

Dárky pro muže (přítel, kamarád, tatínek…)

Pánové jsou hračičkové. Mají rádi funkční věci, minimalismus a kvalitu zpracování. Určitě se jim bude hodit nějaký držák na mobil do auta. A to pozor. Už dávno držák neznamená jen tzv. styl „husí krk“. Držáky už umí být nesmírně elegantní, magnetické. Které podtrhnou krásu a funkčnost luxusních vozů. Některé dokonce zvládají i přímo bezdrátově nabíjet. Zkrátka přiložíte telefon k držáku, ten díky magnetu se sám „připevní“ a ještě po cestě mobil nabije. Jednoduché. Dokonalé. Muž je šťastný a vy s ním.

Pro mladší ročníky (vaše děti, děti vašich kamarádů…)

Tady není o čem váhat. Prostě vyberte nějaký stylový kryt na mobil. Skvělé je, že nikdy neuděláte chybu. Protože se nemůže stát taková ta trapná chvilka, kdy koupíte dárek, který už daný člověk má. V tomto případě totiž vůbec nevadí mít krytů klidně pět. Na každou příležitost se totiž hodí jiný a zejména teenageři si užívají převlékání svého mobilu spolu se svým oblečením.


Další články