Už jste se přesvědčili o výhodách hodinového manžela?

podlaha
Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Můj byt by byl perfektním místem, ale… neustále zakopávám o komodu, kterou mi nemá kdo složit. Marně přesvědčuji svého manžela, aby mi do koupelny namontoval poličku. Můj dřez potřebuje nový silikon. Tohle je zpověď řady žen, které chtějí mít dokonalý domov, ovšem k dokonalosti jim některé maličkosti chybí. Vyřeší je hodinový manžel.

Nechte montáž nábytku na hodinovém manželovi

Nový nábytek má řadu výhod – voní novotou, představuje hromadu úložného prostoru, zútulní vám bydlení. Ovšem má i jednu nevýhodu – domů vám dorazí v rozloženém stavu. Zdá se, že všechno pro jeho složení máte k dispozici – jednotlivé kusy nábytku, nepostradatelný sáček s vruty, kolíčky, šroubky a návod. Může se to zdát jako výzva. Častěji to však končí jako zbytečná ztráta času. Na co vy byste potřebovali celé odpoledne, zvládne hodinový manžel za podstatně kratší dobu. A není to tím, že byste snad nebyli šikovní. On se na tuto práci specializuje, a proto mu to jde tak rychle a hlavně bez potíží. Sestavení a montáže nově zakoupených skříní a dalšího nábytku nechte jednoduše na něm. Jeden takový působí v okrese Zlín a už zítra může být u vás!

Hodinový manžel za vámi přijede, pokud je vaším bydlištěm Zlín, Uherské Hradiště, Staré Město u Uherského Hradiště, Jarošov, Mařatice, Kunovice, Otrokovice, Napajedla, Babice, Spytihněv, Bílovice, Březolupy, Topplná, Mistřice, Kněžpole, Boršice, Buchlovice, Podolí, Popovice, Uherský Ostroh, Uherský Brod, Ostrožská nová Ves, Veselí nad Moravou a další okolí.

V žádném případě to neberte jako porážku. Spíše naopak jako chytré řešení. Uspořený čas můžete vložit do vaší práce či koníčků.

Konečně doma vše šlape jako hodinky

Uvolněný šuplík kuchyňské linky se může na začátku zdát jako maličkost, která vás přece nerozčílí. Když se k němu přidá i vratká polička a uvolněná klika u dveří, může se pohodové bydlení proměnit v nervy drásající záležitost. Řešte vše včas. Hodinový manžel vám nábytek na míru nevyrobí. Zato smontuje vše, co montáž u vás doma potřebuje. Stačí jej kontaktovat.

Nepřesvědčujte manžela, nehledejte kamarády, kteří by vám s montáží pomohli. Vyřešte to jednoduše s nadhledem. Pozvěte k sobě domů hodinového manžela a přesvědčte se o jeho výhodách.


Další články