Objevte svět hodinek Festina

hodinky
Ilustrační foto. Zdroj: Pexels

Festina je oblíbený španělský výrobce hodinek s technickým zázemím ve Švýcarsku. Na hodinářském trhu působí ve více jak devadesáti zemích a roční prodej okolo 50 milionů kusů svědčí o jejich kvalitě.

Historie značky Festina

Značka Festina byla založena v roce 1902 ve Švýcarsku, což je bezpochyby hodinářská země. Velmi rychle si získala respekt a uznání, a to především díky kvalitnímu zpracování svých produktů. Mechanické hodinky této značky přečkaly i nástup digitálních hodinek z Japonska, které v osmdesátých letech minulého stoleté drtily klasické výrobce. V současnosti je Festina jednou z nejoblíbenějších značek na světě, a to především díky skvělému poměru kvality a ceny. Festina aktuálně určuje módní trendy. Prvotřídní design představují především Festina Automatic hodinky.

Vysoká kvalita za příznivou cenu

Festina vyrábí jak pánské, tak ženské hodinky. Zhotovené jsou vždy z nerezové oceli s napájením Quartz, což zaručuje to nejpřesnější měření času. Tělo hodinek je chráněno kvalitním sklem a s každým strojkem se dodává vysoce odolný řemínek z rozličných materiálů, jako je třeba kůže nebo nerezová ocel.

Výhodou hodinek Festina je jejich univerzálnost. V podstatě mohou oslovit každého. Pánské hodinky lze zakoupit také s chronografem. Sportovní hodinky Festina jsou nárazuvzdorné a voděodolné, zároveň jsou ale stylové, a tak je s nimi možné vyrazit i do společnosti. Dámy je zase ocení jako krásný módní doplněk či šperk.

Ať tak či onak, hodinky Festina kombinují španělskou eleganci a švýcarskou preciznost. Nosit je můžete prakticky neustále a při každé příležitosti. Určeny jsou pro všechny věkové kategorie. Jsou přesné, spolehlivé a jen tak se neokoukají. To vše za přívětivou cenu. Vybírat můžete z desítek modelů, což zaručuje, že si vyberete ten pravý kousek pro vás.


Další články