Co je třeba zvážit při výběru nejlepšího dodavatele triček s potiskem

trička
Foto: trickovy.cz

Nákup vlastních potištěných triček má mnoho využití, mezi které patří sportovní týmy, sloučení rodiny, povědomí o značce nebo bratrství a mnohem brilantnější nápady, například charitativní akce nebo dárky. Z tolika skvělých alternativ, které si můžete vybrat, je první, co musíte vědět, kterého dodavatele triček s potiskem si vybrat a proč.

Existuje několik hlavních aspektů, o kterých byste měli přemýšlet při hledání nejlepších místních dodavatelů pro trička s potiskem a které vám pomohou při rozhodování. Níže uvádíme některé aspekty, které byste měli vždy zvážit.

Designové vlastnosti

Navrhování přizpůsobeného trička je váš vlastní proces a pro výběr správných možností musíte mít širokou škálu designových funkcí. Ujistěte se, že tisková služba poskytuje: obrázky jak z klipartu, tak z disku, funkčnost použití přední i zadní strany trička, více obrázků, včetně textu a změna velikosti, barvy, písma a zarovnání. Mít kontrolu nad změnou obrázků a textů s velikostí, rotací a orientací je také skvělý způsob, jak být umělecký díky vašemu přizpůsobenému designu trička. Na trickovy.cz si můžete vybírat také z široké nabídky již hotových modelů.

Dostatečný výběr velikostí a stylů

Jedna velikost se nikdy nehodí všem, speciálně to platí pro kvalitní produkt. Dobrý dodavatel nabídne širokou škálu možností oblečení, které vám pomohou užší výběr toho, co potřebujete pro své prádlo, rodinu, firmu nebo sebe. Klíčové možnosti, které musíte hledat, jsou: dlouhý rukáv, krátký rukáv, dámské košile, velikosti v rozmezí S – XXL. Získáte tak hezčí vlastní tričko pro své potřeby.

triko
Foto: trickovy.cz

Možnosti typu tisku

Typický proces tisku přizpůsobených tištěných triček je vždy skvělá snadná volba, ale abyste se ujistili, že se zvolenými tiskovými službami na triku dosáhnete nejlepších možností a kvality, hledejte také tyto metody potisku: Přenos tepla, sublimace, sítotisk a výšivky. Díky kvalitnímu potisku je skvělý design trička na firemní úrovni, který byste vy i vaši zaměstnanci rádi nosili za všech okolností.

Pomoc a podpora

Při navrhování vlastního trička je nutné, aby vám odborníci pomáhali celou dobu. Hledejte dodavatele, který poskytuje pomoc prostřednictvím e-mailu, telefonu, sociálních médií nebo dokonce živého chatu. Pokud se rozhodnete nechat si tisknout vlastní motiv, nezapomeňte výrobce informovat o všech detailech, které budou potřebovat, aby vám poskytli nejlepší nabídku.


Další články