Podzimní vlasové trendy a příčesky z pravých vlasů

příčesek
Foto: www.oxyextensions.cz

Stejně jako podzimním trendům podléhá naše oblékání, chceme být šik i v případě vlasů. Co se nosí na podzim? Jaké barvy ve vlasech jsou in? Jaký si pořídit sestřih nebo účes, abyste oslnila své okolí a nevypadala jako holka z venkova co si ráno stihla udělat jen obyčejný culík? 

V módě jsou odrosty

Pokud se trápíte, že máte moc práce, nestíháte kadeřníka a vlasy vám kvapem odrůstají, potěšíme vás. Odrosty jsou letos v módě a to pořádné. Ideální je změna odstínu těsně kolem uší! Kdo nemá odrosty, využívá služeb kadeřníka, aby se tomuto trendu přiblížil. V oblibě je totiž tzv. houbová barva. Znamená to, že od kořínků až k uším jsou vlasy tmavé a směrem dolů pak světlají. 

Ombré a balayage

Způsobům, kdy kadeřníci dosahují na vašich vlasech takřka přirozených odstínů, se říká ombré a balayage. První způsob představuje již zmíněné postupné zesvětlování barvy vlasů od kořínků až po konečky. Druhý způsob pak zesvětluje jednotlivé prameny, jako by byly vyšisované od sluníčka. Je při tom úplně jedno, zda jste blondýna nebo bruneta. 

Podzimní vlasové trendy s příčesky z pravých vlasů

Dosáhnout zmíněných efektů je možné i mnohem jednodušeji, a dokonce bez zásahu kadeřníků a chemie, která může vaše vlasy poškodit. Řešením jsou příčesky z pravých vlasů, tzv. clip in vlasy, které zvládnete aplikovat na své vlasy sama z pohodlí domova a není nutné platit vysoké sumy kadeřníkům. 

Příčesky z pravých vlasů jsou k dostání v mnoha barevných odstínech, od přirozených barev vlasů až po křiklavou červenou nebo pastelově růžovou. Využít můžete příčesku, který prodlužuje a zhušťuje culík – tzv. clip in culík, nebo rovnou příčesek na celou hlavu. Ten se připíná pomocí klipů v několika „patrech“ na pěšinku z vašich vlasů a promění váš jednoduchý účes v bohatou korunu krásných a dlouhých vlasů. Pokud zvolíte odstíny tak, abyste dosáhly zmíněného ombré či balayage efektu, máte podzimní trendy kolem svého účesu vyřešené.


Další články