Tipy na dokonalé plus size šaty pro každou příležitost

Žena

Kategorie plus size velikostí již dávno nemá nabídku omezenou na nevkusné modely. Naopak. Móda pro plnoštíhlé reflektuje aktuální trendy a je dnes na dosah ruky. Chcete-li před teplými měsíci osvěžit váš šatník, pokračujte ve čtení i dalších řádků, protože pro vás máme připraveny tipy na skvělé modely, ve kterých zazáříte.

Šaty, které se nikde neztratí

Lehoučké společenské šaty decentně zdobené květinovými motivy nebo jednobarevné šaty se hodí na denní nošení, večírky, ale i svatby. V letních dnech potěší zejména díky lehkému materiálu a prodyšnosti. Na výběr máte z různých délek rukávů, od jejich absence až po dlouhé, které lze samozřejmě zkracovat.

Vybíráte-li plus size šaty na svatbu, mrkněte na stránku https://tuule.cz/c/saty-na-svatbu.

Příležitostí pro užití těchto šatů je ale daleko více. Hodí se na letní dovolené, nákupy nebo třeba na posezení s přáteli během vlahých letních večerů, přičemž vkusný doplněk může tvořit lehký svetřík či klobouk.Co v plus size šatníku nesmí chybět?

Univerzální černé šaty by neměly chybět v žádném dámském šatníku. Jsou elegantní a módní při každé příležitosti, a proto si je pořizují ženy všech věkových kategorií. Ideální jsou do kanceláře, školy, ale samozřejmě i do společnosti. Černá opticky zužuje, proto jsou pro plnoštíhlé postavy obzvláště vhodné. Tmavá barva navíc zvyšuje sebevědomí, tudíž se jedná nejen o hezký, ale i praktický kousek do vašeho šatníku.

Nabídku černých šatů sledujte na https://tuule.cz/c/cerne-saty.

Plus size postavám sluší ale překvapivě i béžová. Tato decentní barva lahodí oku, dobře maskuje a při správném střihu také opticky zužuje. Béžové šaty se dobře hodí pro letní horké dny, kdy slunce pálí. Právě v tomto počasí bývá černá barva nevhodná. Proto by i světlejší šaty měly být nedílnou součástí vaší módní výbavy.

Na krásné a skvěle padnoucí světlé plus size šaty se podívejte na https://tuule.cz/c/plus-size.

Tip:
Přečtěte si další zajímavé tipy nejen na šaty na s recezne-produktu.cz.


Další články