Rozjasněte nemocniční prostředí díky operačním čepicím s potiskem

Operační čepice
Foto: Bluearrow.cz

Součástí zdravotnického oblečení, bez kterého se žádný chirurg neobejde, je operační čepice. V současné době však již nemusí jít jen o stereotypní čepici zelené barvy, na kterou byli pacienti po léta zvyklí. Nyní můžete vnést i do zdravotního zařízení trochu osobitosti, pestrých barev a stylu díky operačním čepicím s potiskem od firmy Bluearrow.cz. Pestrobarevné operační čepice jsou vhodné nejen pro chirurgy, ale ocení je i dentisté, zvěrolékaři, zdravotníci i ostatní medicínští zaměstnanci, kterým umožní cítit se skvěle i během náročných služeb.

Proč zvolit operační čepice s potiskem od Bluearrow.cz?

Chirurgické neboli operační čepice od firmy Bluearrow.cz vynikají praktickým střihem, který skvěle padne na jakoukoli velikost mužské i ženské hlavy a jsou zhotoveny z vysoce kvalitní bavlny, která dokonale saje pot, příjemně se nosí, obsahuje praktické poutko na připnutí chirurgické roušky a vydrží i opakované praní na 60 stupňů, aniž by utrpěly její vlastnosti. Čepice jsou vyráběny v Česku, kde jsou opatřeny i plnobarevným, celoplošným potiskem podle vašeho vlastního designu. Teprve poté jsou kompletovány, což zajistí, že potisk je skutečně po celé jejich ploše. Jejich cena je navíc velmi dostupná.

Barevné operační čepice s vaším vlastním designem

Díky plnobarevnému tisku můžete své operační čepice ozdobit jakýmkoli designem. Vaše jméno, značka, logo či libovolný vzor, vše závisí jen na vaší fantazii. Pokud se na návrh vlastního designu necítíte, nevadí. Stačí říct a grafici v Bluearrow.cz vám vyrobí dokonalý design na míru podle vašich požadavků. Objednávání operačních čepic s potiskem je velmi jednoduché – ostatně, stačí navštívit adresu https://www.bluearrow.cz/textilni-reklama/chirurgicke-cepice/ a můžete se přesvědčit na vlastní oči.


Další články