A dost! Už nechci být modrooká blondýna!

Krásné oči
Foto: Pixabay

Ty máš tak krásná kukadla – jako pomněnky. A ty vlasy, krásná blondýnka. Tyhle řeči jsem poslouchala pořád. Ano, byla jsem modrooká blondýnka, která přitahovala pohledy, ale také ta, která už začala postupně tyhle řeči a vše kolem nenávidět. Rozhodla jsem se proto pro zásadní změnu. Den, kdy jsem si řekla DOST, přišel v podstatě znenadání a já chtěla změnu hned. A tak jsem se do ní pustila.

Žádné operace ani jiné zákroky

Navštívit kadeřnici a udělat z blondýny brunetu nebyl žádný problém – byť jsem si k tomu vyslechla od kadeřnice průpovídky, jaká je to škoda, ale náš zákazník, náš pán. Takže jsem po dvou hodinách vycházela ze salonu jako modrooká bruneta – což splnilo můj plán pouze na 50 procent. A co s tím zbytkem? Sedla jsem proto k internetu a začala řešit, co mohu udělat pro to, abych dosáhla změny barvy očí. Byla jsem odhodlaná, že pokud to bude třeba, podstoupím klidně operaci. Ale tak zásadní krok nebyl potřeba – objevila jsem skvělé řešení, našla jsem totiž stránky https://www.top-crazy.cz/barevne-dioptricke-cocky. Ke svému velkému nadšení jsem zjistila, že existuje něco, jako barevné kontaktní čočky, které jednoduše překryjí přirozenou barvu duhovky a dokážou tak změnit barvu očí! Chápete to? Tak jednoduché a rychlé řešení!

Co s dioptriemi?

Mé nadšení ale po chvilce opadlo, když jsem zjistila, že se jedná o dioptrické oční čočky a už jsem zvažovala, že si tedy objednám ty s nejmenším počtem dioptrií a budu doufat, že to moje oči nepoškodí. Po chvíli bádání a mudrování jsem se ale dostala na stránku https://www.top-crazy.cz/barevnei-cocky-kontaktni a zjistila, že mám vyhráno! Barevné kontaktní čočky se vyrábějí i bez dioptrií!!!

Mé srdce zaplesalo, internet se vařil a já začala objednávat z webu https://www.top-crazy.cz/barevnei-cocky-kontaktni hned několik variant nedioptrických kontaktních čoček, takže dneska už je ze mě hnědooká brunetka, která ale mnohdy podlehne kouzlu třeba i šedých či zelených očí. Konečně se cítím skvěle. Takže pokud řešíte stejný problém jako já, pak barevné kontaktní čočky určitě vyzkoušejte – a klidně i ty dioptrické, pokud trpíte očními vadami – ty najdete na https://www.top-crazy.cz/barevnei-cocky-kontaktni.


Další články