Moderní bydlení s atraktivním okolím. Tak se prezentuje nová rezidenční čtvrť na Žižkově

byty u parku
Foto: Byty u parku

Jak vlastně vypadá moderní bydlení ve městě? Je to takové bydlení, které nám nabídne veškerou občanskou vybavenost, vše budeme mít tak akorát na dosah ruky v dojezdové vzdálenosti autem nebo MHD. Také určitě požadujeme možnosti pro četné sportovní aktivity a relaxaci. Nesmí chybět ani kulturní vyžití a dostupnost různých souvisejících služeb komerčního charakteru. Každý má také rád v dosahu dobrou restauraci nebo kavárnu. Takovým místem může být pražský Žižkov, což dokládá i nově vznikající rezidenční čtvrť Byty u parku.

Okolí nabízí bohaté možnosti

Žižkov je kousek od Vinohrad, což skýtá skvělé možnosti pro nákupy nebo třeba posezení s přáteli v dobré restauraci či kavárně. V blízkosti bude v budoucnu také vybudováno nové městské centrum, a to na území bývalého nákladového nádraží Žižkov, čímž se možnosti ještě rozšíří. Projekt Byty u parku v Praze přímo navazuje na park Židovské pece, který je jako stvořený pro sportovní aktivity nebo relaxaci. Lidé zde s oblibou provozují nejrůznější sporty, můžete sem vyrazit na kole nebo si jít zaběhat.

V rámci nového bytového komplexu zde bude celkem:

  • 11 bytových domů
  • Byty různých dispozic od 30 do 140 m²

Díky nabízeným dispozicím jednotlivých bytů se zde mohu ubytovat jak jednotlivci a dvojice, tak se zde najdou větší byty vhodné pro rodiny. Rozhodně vás zaujme také vnitřní uspořádání bytů, kde se architekti zaměřili na to, aby zde bylo vždy dostatek denního světla. Byty rovněž obsahují architektonické prvky, které zajišťují propojení s okolím, kde patří balkony a lodžie nebo terasy. Můžete tak trávit čas venku, přičemž budete vlastně v pohodlí domova.

Budováno s respektem k okolní krajině

Byty nabízejí moderní bydlení v atraktivní lokalitě, avšak žádný bytový dům není vyšší než 6 podlaží, což dokonale respektuje okolní krajinu. Byty Praha 3 tak jsou k dispozici v rámci bytových domů, které neberou na lehkou váhu současné ohleduplné trendy v architektuře. V moderním pojetí je respekt k okolní krajině a stávající zástavbě jednou z priorit.


Další články