Síť školních bufetů ReFresh Bistro se i přes krizi rozšiřuje

ReFresh Bistro
Foto: ReFresh Bistro

Koncept ReFresh Bistro dosahuje stále větší popularity, a to nejen u studentů, ale i u jejich rodičů. Ti v mnoha případech sami poptávají, zda by bistro mohlo být i v jejich škole. V příštím školním roce se tak síť moderních školních bufetů rozroste o 17 nových poboček. Půjde tedy o téměř dvojnásobný skok.

ReFresh Bistro je moderním školním bufetem se vším všudy, jehož cílem je vytvoření příjemného prostředí pro studenty středních škol a víceletých gymnázií. Nabízený sortiment zahrnuje širokou nabídku především čerstvých produktů od pečiva přes zapékané toasty až po domácí jogurty. Studenti si také mohou vybírat různé druhy nápojů, včetně točených a teplých. To vše za rozumné ceny. Bistra provozovaná na víceletých gymnáziích samozřejmě splňují takzvanou pamlskovou vyhlášku.

Aktuální školní rok ale školství vůbec nepřál a studenti jej z velké části kvůli pandemii strávili doma. Do lavic se prakticky vrátili až na poslední týdny před letními prázdninami. Přesto bistra krizi ustála a ze stávajících 18 poboček se rozšiřují na 35. Přehled provozoven si můžete vyhledat přímo na stránkách ReFresh Bistra.

Jak to funguje?

Bistro zažívá nápor zákazníků především před vyučováním a o přestávkách. V těchto krátkých intervalech mezi výukou dochází ke kumulaci studentů, kteří se chtějí občerstvit. Personál bistra je připraven obsloužit každého, kdo přijde. Koncept školních bufetů ReFresh Bistro chce do budoucna tento proces ještě zefektivnit například zavedením samoobslužných pokladen.

Moderní školní bistro by mělo být součástí každé střední školy. Studenti tráví běžně v areálu značnou část dne a kromě oběda by měli mít možnost přísunu čerstvých potravin či teplých nápojů. ReFresh Bistro tak chce nadále expandovat a vytvářet i dalším studentům pohodové prostředí hodné 21. století.


Další články