Co spojuje umění se špičkovými destiláty? Budoucnost…

tanqueray
Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Leitmotivem dvacátého prvního Designbloku je „budoucnost“, do které měli možnost návštěvníci největšího tuzemského festivalu designu a módy na pražském holešovickém Výstavišti nahlédnout již 17. října a tuto možnost mají až do 21. října. Letos poprvé se na veletrhu i na oficiálních akcích s ním spojených servírují ultra prémiové destiláty z distribuce společnosti Ultra Premium Brands. Abyste si festival vychutnali, nezapomeňte si včas sjednat ubytování v Praze.

Nechť je budoucnost namíchaná výjimečně stejně jako koktejly z legendárních kořalek!

Na Výstavišti i na všech VIP party a v loungích Designbloku se představují hned dva skvosty – britský gin „Tanqueray“ a filipínský rum z ostrova Negros „Don Papa’. Pyšní se jimi designový showroom s ultraprémiovými destiláty – Warehouse#1, který toto výjimečné umělecké partnerství zastřešuje. Jedinečné spojení přehlídky toho nejlepšího, co se na poli užitého umění urodilo se světem bájných kořalek z distribuce zmíněné společnosti, umožňuje milovníkům designu proniknout i do magického světa legendárních destilátů, jež jsou svým způsobem stejně výjimečné a okouzlující jako umění.

Privátní prožitky

Designblok zahájil legendární britský gin Tanqueray, který sice nemohli návštěvníci obdivovat v samostatné instalaci, nicméně se představil v rámci všech přidružených akcí i v loungích Designbloku. Pozvaní hosté tak mohli ochutnat ‘budoucnost’, která stojí na populárních ginových koktejlech, dlouholeté tradici a zcela jednoduchém, ale brilantním servisu. Se super prémiovými vstupními ingrediencemi long drinku – ginem Tanqueray, tonikem East Imperial, velkými kostkami ledu a kvalitní limetou – v krásně jednoduchém servisu v copa glass, tzv. balonové sklenici je to totiž stejné jako s budoucností. I ta by měla být vystavěná na pevných a kvalitních základech, aby byl slastný prožitek každého jednoho obyčejného dne co nejdelší!

Obě bájné kořalky se samozřejmě objeví i na všech party pro umělce a designéry. Detailně se také můžete seznámit s prémiovými destiláty v designovém showroomu Warehouse#1, Sokolovská 105, Praha 8


Další články