Polystyrenové kazety nejsou jen dekorativním prvkem. Pomohou se zateplením i při potížích s hlukem

polystyrenová kazeta
Foto: Lotobox.eu

V místech, kde chceme jednoduše, levně a rychle zakrýt starý a nevzhledný strop, jsou polystyrenové kazety jednoznačnou volbou. Hodí se tak do interiérů, kde není potřeba kompletní rekonstrukce, do pronajatých prostor, ale mnohým mohou posloužit i jako dekorační prvek.

Široký výběr polystyrenových kazet

Polystyrenové kazety na strop jsou ražené, zpěněné nebo extrudované čtverce, které se lepí na strop, případně na zeď. Někdy se lze setkat s označením stropní, dekorační nebo polystyrenové kazety. Jejich funkce však není čistě estetická, protože dobře poslouží i jako základní zateplení a odhlučnění.

Zvýšit atraktivitu místnosti pomocí tohoto jednoduchého doplňku je skutečně snadné. Praskliny a fleky na stropě budou minulostí, přičemž je na vás, jakou barvu i vzor zvolíte.

Pokud si vyberete renomovaného výrobce, kterým je například Lotobox.eu, můžete volit ze široké palety barevných odstínů a vzorů, a tak je možné sladit stropní kazetu s barvou výmalby. Kazety jsou barveny i po stranách tak, aby nebyly vidět spoje mezi jednotlivými čtverci. Dosáhnete tedy čisté kompaktní plochy.

Nezapomeňte na polystyrenové lišty

Pro plynulé splynutí stropu se zdí slouží polystyrenové lišty. Zde je rovněž připravena nabídka nejrůznějších odstínů, které splní i náročné požadavky.

Samozřejmostí je servis při nákupu. Odborný prodejce vám doporučí nejvhodnější odstín, přičemž barva je nanášena ve dvou vrstvách tak, aby bylo dosaženo co nejkvalitnějšího výsledku.

Jaké jsou benefity polystyrenových kazet?

  • Zakrývají nedostatky na stropě,
  • slouží jako základní zateplení a
  • dokáží eliminovat hluk.

Instalace polystyrenových kazet

Polystyrenové kazety lze instalovat na všechny běžné interiérové povrchy. Nutné je však použít správné lepidlo na daný podklad. Některé povrchy je nutné před montáží zdrsnit. S tím vším vám poradí v Lotobox.eu.


Další články