Proč je podzim tím správným obdobím pro pořízení zahradního domku

zahradní domek
Foto: www.domky-herold.cz

Konec léta se na zahradě obvykle nese ve znamení přípravy na chladnější měsíce a zazimování, což pro mnohé znamená konec pohodových posezení na sluncem vyhřátém trávníku. Lidé tak na zahradě tráví méně času.

Řešením, jak si na zahradě prodloužit sezónu a užívat si příjemného místa od jara do podzimu, je pořízení zahradního domku. I letos to ještě stihnete.

Na zahradě od jara do podzimu

Pokud si projdete nabídku prodejců, pak zjistíte, že zahradní domky se vyrábí v mnoha variantách a lze si tak pořídit malý příbytek, který perfektně sedne na vaši zahradu. V obyvatelném zahradním domku si prodloužíte sezónu na zahradě, nebudete na ni muset dojíždět a užijete si babího léta. Moderní dřevěné domky poskytují perfektní komfort a vy se tak budete cítit jako doma.

Dle typů také lze volit varianty, které mohou sloužit jako domky na nářadí a zároveň jako malá chatička, kterou kromě zimy využijete po celý rok. Chcete-li mít opravdu luxusní zahradu, podívejte se, jaké altány a pergoly nebo sauny jsou aktuálně v nabídce.

A kolik takový zahradní domek stojí? Samozřejmě záleží na velikosti a typu domku. Ty nejlevnější vás budou stát okolo 20 000 Kč. Skutečné zahradní chatky, které poskytují maximální komfort, začínají na částce kolem 200 000 Kč. Záleží na vás, kolik chcete do domku investovat a kolik v něm hodláte trávit času.

Všechny zahradní domky jsou dodávány jako jednoduchá stavebnice s detailním návodem na montáž. Sestavení je snadné a časově nenáročné. Pokud si však nejste jisti, obraťte se na prodejce, který vám zajistí nejen dopravu, ale i montáž domku.

Potěšte děti

Chcete-li udělat radost dětem nebo vnoučatům, zpříjemněte jim pobyt na zahradě a pořiďte jim dětský domeček. Ratolesti si tak užijí pocit vlastního mini bydlení a vy se budete moci v klidu starat o poklady vaší zahrady.

 


Další články

Cookie Consent with Real Cookie Banner