Úskalí péče o domácí mazlíčky ve velkoměstě

pes ve městě
Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

S tím, jak se lidé začali usidlovat ve velkých městech, se do jejich domovů stěhovala i zvířata, která byla v minulosti pouze součástí vesnických domácností. Dnes tak domy a byty ve městech kromě lidí obývají psi, kočky, fretky, králíci a mnoho exotických, dříve pro Středoevropany skoro neznámých zvířat. Naši zvířecí kamarádi, stejně jako my, potřebují čas od času péči odborníka.

Kvalitní veterina bez dlouhých front existuje i v Praze

Najít dobrého veterináře ve městě může být potíž. Lidé jednak chtějí pro své mazlíčky špičkovou péči, zároveň ale nechtějí čekat v nekonečných frontách na ošetření nebo očkování, což je u mnoha zavedených veterinářů běžný jev.

My jsme našli ordinaci, kde se o vaše zvířecí kamarády postarají každý den, bez ohledu na to, zda je víkend nebo svátek. Zvířata tam milují a pečují o ně jako o vlastní. Ročně jich ošetří kolem 11 tisíc. Zkušený tým lékařů z MetropoleVet (https://www.metropolevet.cz/) je vždy připraven poskytnout nadstandardní vyšetření pomocí nejmodernějších přístrojů a rentgenu. Ordinace disponuje laboratoří na vyšetření krve a moči, a tak nebudete muset dlouhé dny čekat na výsledky.

Přestože na klinice ošetřují tisíce mazlíčků, dlouhé fronty se zde netvoří. Na plánované zákroky a vyšetření se objednáte pomocí online rezervačního systému a akutní případy jsou řešeny v oddělené ambulanci. Samozřejmě zde mají akutní případy přednost.

Dalším benefitem kliniky je možnost pořízení kvalitních a cenově dostupných krmiv pro psy, kočky a další domácí mazlíčky. Nemusíte tak řešit tyto nákupy v jiných obchodech.

Kde kliniku najdu?

Praha veterinární klinika se nachází na adrese Chlumecká 591 na Praze 9. Na místo se snadno dostanete autem, metrem B ze stanice „Rajská zahrada“, nebo mnoha autobusovými spoji ze všech okolních městských částí.


Další články