Rodiče, jste připraveni na nový školní rok? 

zpátky do školy
Ilustrační foto. Zdroj: Unsplash

Blíží se nový školní rok a s ním i nutnost zajistit školní výbavu pro žáky a studenty. Ta již dávno nepředstavuje jen psací potřeby, sešity a učebnice. I proto obchody připravují oblíbenou akci “Back to school”, během které nabízí řadu slev a výhod. Podívejme se na aktuální zajímavé akční nabídky.

Do školy s novým Applem

Apple, to nejsou jen stylové přístroje. Produkty značky se vyznačují především špičkovým výkonem, výbornými displeji a perfektními výchozími aplikacemi pro studium. Je libo ultra iPad Air nebo ultra lehký, ale hardwarově i softwarově vyladěný MacBook Air s dokonalým operačním systémem Big Sur? Dále také můžete získat tříměsíční licenci navíc v případě nákupu kancelářského balíčku Microsoft 365, případně 50 % slevu na Antivir. Akce Zpátky do školy s Applem už dokonce běží a plánována je až do 23. 10. nebo do vyprodání zásob.

Do nového školního roku s novým mobilem

Chytrý mobil je dnes využívá většina žáků pro digitální žákovskou knížku a může dobře posloužit jako kalendář, kalkulačka nebo organizér. Dobrý výběr aplikací pak může studentům usnadnit život. V rámci akce “Back to school” připravil akční nabídku výrobce Huawei. Ceny některých přístrojů padají skutečně proklatě nízko. Slevy až 2 000 Kč nachystal také výrobce kvalitních smartphonů Vivo a pozadu nechce být ani Xiaomi. Mimochodem Xiaomi nechystá slevy jen na mobily, ale na kompletní portfolio zahrnující mimo jiné chytré hodinky nebo inteligentní kamery.

Být online a na max

Dnešní studenti, i žáci základních škol, již považují internet za běžnou součást vzdělávání, a tak je třeba zajistit jak rychlé a kvalitní připojení, tak i dostatečnou kapacitu bezdrátové sítě ve všech koutech domácnosti, nejlépe i na zahradě. K tomu jsou ideální meshové systémy Deco, které připojí až 100 zařízení, mají silnou rodičovskou kontrolu, integrovaný antivirus a vše lze nastavit přes aplikaci v mobilu v češtině. Uvedené vlastnosti nabízí konkrétně TP-Link Deco M5 (2 ks), který je nyní dostupný za akční cenu.

Další výbava (nejen) do školy

Správný student má být vždy připraven, a proto mu nikdy nedojde „šťáva“. Když není zásuvka zrovna po ruce, přijde vhod kvalitní a lehká powerbanka, třeba Lamax 10000 mAh Quick Charge. Kapacita této powerbanky je, jak už název napovídá, skutečně velkorysá, navíc disponuje dvěma USB konektory a jedním USB-C konektorem. Lze tak napájet více zařízení současně.

Dobře poslouží i externí harddisk o velké kapacitě. Ten se může hodit na ukládání nejrůznějších dokumentů, které není nutné mít stále uložené v počítači nebo mobilu. Uspoříte tak místo v zařízení, ale dokumenty můžete mít stále po ruce. Externí disk však lze rovněž použít jako zálohu. Naším tipem je externí 2,5palcový disk WD Elements Portable s USB 3.0 a kapacitou 1 TB.

Povinnou výbavou moderního studenta je také multifunkční tiskárna se skenerem. Například HP Laser 135W umí tisknout až 20 černobílých listů A4 za minutu v rozlišení až 1200×1200 dpi a je kompatibilní s operačními systémy Windows i Apple. Zkrátka ideální přístroj pro tisk domácích úkolů, referátů, seminárních, bakalářských a dalších prací či skenování dokumentů i fotografií.

Na splátky a bez navýšení?

Pokud vaši peněženku vyčerpalo letní období, není třeba zoufat. V uvedeném období lze nakoupit i na splátky, které nezruinují váš měsíční rozpočet, a navíc bez navýšení konečné ceny. Můžete tak zajistit vše potřebné. Vraťte své děti do školy vybavené tak, aby jedinou překážkou v čerpání vědomostí byla jejich ochota snaha a píle. Tak nezapomeňte, akce “Back to school” běží od 26. 8. do 15. 9.

Ušetřete čas a nakupujte online

Vše o akci najdete i na e-shopu Electro World. Všechny vaše objednávky vám připraví k odběru na 40 prodejnách nebo doručí kurýrem až do domu během 23 dnů od objednávky. Nákup z domova je jednoduchou záležitostí a zakoupené zboží můžete vrátit do 14 dnů v kterékoliv prodejně, případně zaslat zpět poštou. Stejně tak lze zboží bezproblémově reklamovat.

Pokud máte nebo si pořídíte Věrnostní kartu Electro World, ušetříte hned dvakrát. Za prvé lze vybrané zboží nakoupit za speciální nižší ceny, a za druhé dostanete za každou transakci procenta zpět jako příspěvek na další nákup. Stačí vyplnit krátký formulář a můžete nakupovat výhodněji už teď. Že se to vyplatí, o tom svědčí přes půl milionu zákazníků. Síť Electro World se zdvojnásobila a po převzetí K+B Expert nabízí možnost vyzvednutí na 40 prodejnách po celé ČR.


Další články