Párty balónky s čísly by neměly chybět na žádné narozeninové oslavě

Narozeninová oslava
Ilustrační foto. Zdroj: Unsplash

Žádná narozeninová oslava by se neměla obejít bez dortu s počtem svíček značících věk oslavence. Když se ale k tomu přidají balónky, obzvláště pokud je jubilant mladšího věku, párty může začít.

Velký výběr barev i motivů

Balónková výzdoba by měla být samozřejmě co nejbarevnější, ale můžete preferovat i oblíbené barvy oslavence. K tomu přidejte nafukovací balónková čísla, navlečte je na provázek a vytvořte tak věk oslavence. Nafukovací balónky čísla zakoupíte ve všech barvách od bílé, přes zlatou, modrou, nebo třeba růžovou až po temně černou. Samozřejmostí jsou i všelijaké dekorační prvky na balóncích. Dětem se budou líbit jedničky ve tvaru žirafy, šestky zakroucené jako had a malou princeznu potěší čísla se zlatou korunkou. Pro starší oslavence jsou připravena decentnější provedení. Co se týče velikosti, prodejci nabízejí menší i větší čísla v rozmezí výšky zhruba mezi 36 a 86 cm.

Oslavenecké balónky lze nafouknout jednoduše vzduchem, a tak vám nikam neuletí. Zvládnou ale i plnění héliem. Budou tak pěkně viset ve vzduchu a jubilant si je nakonec může i pro štěstí vypustit na cestu do světa.

Párty balónky s čísly disponují klasickým samozavíratelným ventilem, což se hodí, když je budete chtít využít v budoucnu znovu a nebo v případě, kdy je potřeba je dofouknout. Praktická očka, která se nacházejí na každém kousku, slouží k uvázání například na šňůru. Jednoduše a rychle tak vytvoříte kouzelnou narozeninovou atmosféru.

Kde balónková nafukovací čísla zakoupit?

Příprava narozeninové oslavy určitě zabere mnoho vašeho času. Dobrou zprávou je, že balónky s čísly nemusíte nijak složitě shánět, protože je prodává každý správný párty obchod. V online nabídce budete moci vybírat z nespočetného množství tvarů, barev a motivů.

Asi vás ale nepřekvapí, že nejprodávanější balónky mají zlatou, růžovou a stříbrnou barvu. Za nimi následuje nebesky modrá se zlatou korunkou.


Další články