Jak vám poslouží krabičková dieta Brno 

dieta brno
Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Chcete hubnout, nebo si teď před Vánoci i po nich udržet svoji váhu? Hlavně žádný stres. 

Zárukou a nejdůležitějším bodem je kvalitní pravidelná zdravá strava. Krabičková dieta Brno neslibuje zázraky. Hubnutí je založeno na účinném mechanismu – omezení příjmu kalorií a pravidelnosti. Jídelníček je navržen podle kritérii, která nejsou pro vás kontraproduktivní. Např. každý má rád jinou zeleninu, ovoce a každý má jiný metabolismu i denní rozvrh. Někdo je sportovec a někdo dává přednost klidnější relaxaci v klidu obývacího pokoje. To vše může ovlivnit váhu, trávení i ukládání tuku. Je však také na vás, aby, jste přiložili ruku k dílu a zapojili se. Vhodné je dodržovat pravidelnost stravování, zajistit si pitný režim, samozřejmě pokud možno bez většího množství alkoholu a kávy.

V rámci krabičkové diety si můžete vybrat ze čtyř variant menu. Klasickou celodenní stravu a, nebo jen  nutričně vyvážené dopolední menu na dobu, kdy jste v práci a nemáte možnost se například v kantýně najíst podle svého přání. Jedná se o dostatečně pestrý jídelníček obsahující dostatek živin potřebných pro fungování organismu. Po dosažení požadované hmotnosti je vhodné nedržet původní dietu, ale mírně navýšit příjem energie.

Krabičková dieta Brno je ideální pro všechny

Časová vytíženost nás kolikrát nutí jíst rychle a hlavně potraviny, které nejsou zrovna nic moc pro naše zdraví. Nechte si poradit od odborníků, kteří vše zajistí, a vy se už nemusíte o nic starat. Vše budete mít připraveno a krabičky si necháte dovést, a nebo si  sami v hotelu Gregor Brno vyzvednete. Zavážení krabiček probíhá večer na následující den, případně také v odpoledních hodinách. Počítá se přirozeně i s dodávkou porcí na víkendy.

Vše je zpracováno a dodáno podle hygienických norem. Maximální důraz je kladen na čerstvost potravin, uchovaných přesně v dané teplotě. Krabičkovou dietu Brno si sami rozvrhnete, v jakém časovém úseku chcete využívat, zda se bude jednat o dlouhodobou donášku či jen na určité zkušební období. Program můžete přerušit libovolně kdykoliv, nejste vázáni žádnou minimální dobou ani množstevním odběrem.

Nemusí se obávat ani o složení jídla. Vše bude nastavené přesně na vaše chutě, ale pozor, jen v zdravém provedení. Žádné sladkosti ani polotovary.  Pokud chcete opravdu mít výsledky a cítit se lépe je třeba změnit svůj životní styl. To znamená začít se stravovat  jinak, než jste byli dosud zvyklí. Usnadní vám to krabičková dieta Brno – vyzkoušejte.


Další články