Jste neustále v pohybu a potřebujete si zpříjemnit práci na cestách? Vsaďte na nejmodernější vychytávky od značky MISURA

Stojany na notebook MISURA
Stojany na notebook MISURA

Moderní doba přináší velmi napjatý životní styl, v němž je každá uspořená hodina zázrakem. Mnoho pracovních pozic se přesunulo čistě do online světa vedeného skrz homeoffice s volnou pracovní dobou. Tento fenomén znamená častou práci na cestách, která je mnohdy vykonávána jak ve dne, tak také v noci. Právě v těchto situacích je potřeba se spolehnout na kvalitní vybavení. Které to je?

Notebook je králem všeho

Asi těžko byste si dovedli představit možnost práce na cestách bez pořádného notebooku. Ten by měl být dostatečně skladný, ale zároveň by jeho malé rozměry neměly bránit pohodlnému vykonávání všech potřebných činností. Skvělým nápadem na cesty jsou přenosné monitory, o kterých nebudete v batohu ani vědět, ale přesto vám poskytnou ohromnou pracovní plochu. Díky tomu si užijete tři obrazovky na jednom notebooku.

Při neustálém sezení u obrazovky je také potřeba myslet na vaše zdraví. Měli byste sedět rovně a nebýt nijak předkloněni, přičemž by mělo být vaše zařízení ideálně ve výšce vašich očí. Jedině tak zajistíte svým zádům i krční páteři bezproblémové zdraví. Rozhodně tedy vsaďte na stojany na notebook, díky nimž zajistíte svému stroji ideální pozici.

Při práci je potřeba myslet na zdraví

Důležitou součástí sedavého zaměstnání je pravidelná fyzická aktivita. Jedině tak zařídíte, že vaše tělo nebude pomalu uvadat z neustálého sezení. Při bolestech způsobených od neustálé práce se vám bude hodit masážní pistole. V kombinaci s pravidelným pohybem je to ten nejlepší způsob, jak se držet v dobré kondici.

Spousty dalších vychytávek pro poctivou práci a vhodný životní styl naleznete na stránkách společnosti MISURA. Její neotřelé produkty pomohou každému úspěšnému a aktivnímu jedinci v dosažení lepší produktivity.


Další články