Výprodej a rekonstrukce? Krásná dvojice, co šetří tisíce

koupelna
Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Po dlouhých letech jste se pustili do rekonstrukce koupelny nebo vás čeká zařizování novostavby? Jistě jste už teď nervózní, že se náklady na materiál a zařizovací předměty vyšplhají do obrovské výše. Nemusíte mít obavy. Pokud budete plánovat včas a využijete akční nabídky a výprodej, můžete ušetřit i desítky tisíc korun!

Jako první hlídejte výprodej obkladů a dlažeb

Dispoziční řešení koupelny je úkolem projektanta, bytového architekta nebo pracovníka stavební firmy. Na vás je příjemnější povinnost. Vybrat zařizovací předměty a sanitu, co udá vzhled místnosti. Jako první to budou jistě obklady zdí a dlažba na podlahu.

Moderní trendy jsou nakloněny nejrůznějším odstínům šedé a krémové barvy. Proč? Protože se jedná o nadčasovou barvu, která se dobře kombinuje s výraznějšími doplňky.

Už při plánování koupelny mějte představu o barvách v místnosti a včas hlídejte výprodej obkladů a dlažeb. Některé kolekce jsou nabízeny s výraznou slevou. Obklady i dlažbu většinou není problém uskladnit a materiál můžete nakoupit i s předstihem.

Výprodej koupelnového nábytku umožní pořídit více úložných prostor

Kolik úložného prostoru plánujete v koupelně? Že jste na drobné skříňky nebo skříňku pod umyvadlo zapomněli? Pak je nejvyšší čas to napravit. V koupelně potřebujete skladovat celou řadu nezbytných věcí od kosmetiky přes čistidla až po prací prášky. Když nepropásnete výprodej koupelnového nábytku, můžete si pořídit za stejnou cenu více úložných prostor. Pokud máte malé děti, skříňky na čistící prostředky umístěte výše.

Nezapomeňte na výprodej vodovodních baterií

Zdá se to jako drobnost, ale i vodovodní baterii můžete pořídit v ceně pár stokorun nebo několik tisíc. Do koupelny zpravidla potřebujete jen dvě, proto často na jejich pečlivý výběr zapomínáme a necháváme jej na poslední chvíli. Vyčkejte na výprodej vodovodních baterií a můžete získat luxusní a designový model za mnohem příznivější cenu.

Pokud budete plánovat zařízení interiéru koupelny s předstihem a ohlídáte si výprodejové ceny, můžete na rekonstrukci koupelny výrazně ušetřit. Krásný vzhled se nemusí rovnat nákladům ve stovkách tisíc.


Další články