Co k Vánocům? Cokoli s fotkami! Jednoduše s novou apkou od HappyFota!

happyfoto
Foto: HappyFoto.cz

Vánoce se blíží a dobrých tipů na dárky není nikdy dost. Souhlasíte s námi, že čím osobnější dárek, tím lepší? Jestli máte plný mobil fotek, neváhejte a stáhněte si novou aplikaci od HappyFota. S tou nasekáte dárků, kolik potřebujete.

HappyFoto má novou aplikaci a s tou se navrhují a objednávají vánoční fotodárky jedna radost. Co třeba? Nejen fotky, fotoknihy a kalendáře, ale třeba i obrazy, deky, rohožky, povlečení, trika, zástěry, textilní tašky, krabičky na svačiny, lahve na pití, tácy, hrnečky, různé přívěsky na klíče, puzzle nebo magnetky na ledničku a spousty dalších věcí.

Unikátní aplikace

Aplikace HappyFoto funguje na všech systémech, takže je jedno, jestli máte iPhone, Samsung či jiný chytrý telefon nebo pracujete na počítači nebo tabletu s ukousnutým jablkem či bez. A úplně největší výhodou je asi to, že rozpracovaný projekt můžete opustit a vrátit se k němu z jiného zařízení. Takže si třeba začnete navrhovat fotokalendář na rok 2020 ve svém mobilu, ten se vám automaticky a zdarma uloží do cloudu, a až budete mít čas pokračovat (například v práci), otevřete si ho na pracovním počítači přesně tam, kde jste skončili. Jenže v práci pořád ještě nemáte dost času na finalizaci a objednání, takže si pak kalendář otevřete na svém domácím tabletu, a až budete se svým dílem naprosto spokojeni, objednáte ho jedním kliknutím. To zatím žádná jiná fotoslužba u nás nenabízí.

Novinka: dárkové poukázky

Jestli znáte nějakého milovníka fotografií, fotoknih, fotokalendářů a fotodárků vůbec, můžete mu letos o Vánocích poprvé udělat radost dárkovou poukázkou od HappyFota. Můžete ji vytisknout a darovat pod stromečkem, nebo zaslat e-mailem.


Další články