Konečně mohou objednávat u HappyFota i jablíčkáři

happyfoto
Foto: HappyFoto

Prý se zrodila hvězda a nová aplikace HappyFoto by neměla na žádném vašem zařízení chybět. Uvidíme, až ji vyzkoušíme.

Zatím víme, že objednávat oblíbené produkty lze u HappyFota z jednoho programu, který můžete mít na svém počítači Windows nebo Mac, v chytrém telefonu Android i iOS nebo online přímo ve webovém prohlížeči. A všude vypadá a ovládá se úplně stejně. Samozřejmostí je, že v novém programu najdete celou naši nabídku. „A úplně nejvíc je, že své produkty, které v nové aplikaci připravíte, můžete mezi jednotlivými zařízeními sdílet. Fotoknihu můžete začít tvořit ve vlaku na mobilu, pokračovat doma na počítači a objednat z webu, až projde finální kontrolou hlavy rodiny,“ vzkazuje jednatelka HappyFota Michaela Bílá Čížková.

Nové fotodárky

Kromě nové aplikace zařadilo HappyFoto do svého portfolia novinky, jakými jsou například fleecová deka ve dvou rozměrech, povlečení nebo kryty na chytré telefony iPhone, Samsung a Huawei. Kryty se třeba výborně hodí na repasované iPhony a další telefony, které mohou být poškrábané a získají tak nový lesk.

Jak na to

Jestli jste ještě nikdy neobjednávali nic od HappyFota, budete určitě překvapeni jednoduchostí. Vytvořit a objednat fotky, fotoknihy, kalendáře a další dárky zvládne i osmileté dítě. Tak intuitivní aplikace to je!


Další články