Konečně mohou objednávat u HappyFota i jablíčkáři

happyfoto
Foto: HappyFoto

Prý se zrodila hvězda a nová aplikace HappyFoto by neměla na žádném vašem zařízení chybět. Uvidíme, až ji vyzkoušíme.

Zatím víme, že objednávat oblíbené produkty lze u HappyFota z jednoho programu, který můžete mít na svém počítači Windows nebo Mac, v chytrém telefonu Android i iOS nebo online přímo ve webovém prohlížeči. A všude vypadá a ovládá se úplně stejně. Samozřejmostí je, že v novém programu najdete celou naši nabídku. „A úplně nejvíc je, že své produkty, které v nové aplikaci připravíte, můžete mezi jednotlivými zařízeními sdílet. Fotoknihu můžete začít tvořit ve vlaku na mobilu, pokračovat doma na počítači a objednat z webu, až projde finální kontrolou hlavy rodiny,“ vzkazuje jednatelka HappyFota Michaela Bílá Čížková.

happyfoto
Foto: HappyFoto

Nové fotodárky

Kromě nové aplikace zařadilo HappyFoto do svého portfolia novinky, jakými jsou například fleecová deka ve dvou rozměrech, povlečení nebo kryty na chytré telefony iPhone, Samsung a Huawei.

Jak na to

Jestli jste ještě nikdy neobjednávali nic od HappyFota, budete určitě překvapeni jednoduchostí. Vytvořit a objednat fotky, fotoknihy, kalendáře a další dárky zvládne i osmileté dítě. Tak intuitivní aplikace to je!


reklamní prostor

Další články

Cookie Consent with Real Cookie Banner