Vyberte si svoji paní na hlídání

chůva
Ilustrační foto. Pixabay

Mohlo by se zdát, že chůvy a paní na hlídání jsou pouze minulostí, ale opak je pravdou. Hlídání dětí čelí vysoké poptávce a na trhu je spousta agentur a inzerátů, které tyto služby nabízejí. Jak si vybrat tu pravou?

Proč si zvolit agenturu?

Pokud necháváte dítě s chůvou, pak chcete mít jistotu, že ho svěřujete do dobrých rukou. Existuje mnoho způsobů, kde a jak si chůvu najít. Nejspolehlivější volbou je oslovení agentury, která paní na hlídání pečlivě vybírá. Agentura Slunečnice nabízí hlídání dětí v Praze, kde si můžete opatřit pravidelnou či jednorázovou výpomoc. Můžete si zvolit i hlídání dětí v cizím jazyce (nejčastěji angličtina, španělština a němčina), hlídání nemocných dětí nebo si nechat najít vlastní chůvu pro dlouhodobou spolupráci.

Další možností, jak paní na hlídání najít, je vložení poptávky do portálu s inzercí práce zdarma. Uvidíte, že vám brzy někdo ozve.

Chůva na míru

Agentura Slunečnice si zakládá na osobním přístupu a respektuje návyky a specifické požadavky rodiny i dítěte. Stačí, když své požadavky vyplníte do nezávazného objednávkového formuláře a agentura vám vybere vhodnou chůvu. Pokud chůva splňuje vaše požadavky, bude vám zorganizováno osobní setkání, kde se s ní seznámíte. Pokud se vám zalíbí, následuje zkušební hlídání, které dostanete na 1 den zdarma. Zkouška hlídání trvá nejdéle 2 týdny. Během této doby zjistíte, jak vaše dítě na chůvu reaguje a jestli vyhovuje i vám.

Agentura Slunečnice dbá na kvalifikaci, odbornost i na chuť a opravdový zájem chůvy o hlídání dětí jako poslání, nejen jako o výdělečnou činnost. Chůvy na hlídání dětí procházejí pečlivým výběrovým řízením, jejichž součástí je i úspěšné složení psychologických testů. Chůvy se přizpůsobují vašim požadavkům a potřebám a podle toho sestavují program pro vaše dítě, dbající jak na tělesný, tak i na duševní rozvoj dítěte.


Další články