Choklid vás osloví

čokoláda
Foto: Choklid

Choklid by XOCOLATÍSIMO vstoupil na trh poměrně nedávno. Český trh ovšem ihned obohatil o vskutku luxusní sladkou podívanou, kterou má na svědomí kvalitní ručně dělaná salvadorská čokoláda. Jelikož nám navíc ohromně záleží na přírodě, čokoláda choklid pochází pouze z udržitelných zdrojů. Kromě toho navíc opravdu lahodně chutná. Přesvědčte se sami.

Choklid je čokoláda s příběhem

Choklid není pouze a jen čokoláda. Nýbrž se jedná o čokoládu s příběhem, ve které je kladen vysoký důraz nejen na kvalitu samotné čokolády, nýbrž i na použité suroviny. Jak již bylo řečeno, čokoláda je vyráběna z udržitelných zdrojů a také udržitelným způsobem právě tak, jak si sama příroda zaslouží. Na základě průzkumu trhu vzešlo najevo, že společnosti podobný produkt chybí a ráda by jej získala a právě z tohoto důvodu vznikla kvalitní čokoláda, která vás svou smyslností naprosto ozbrojí.

Jak čokoláda vzniká?

Působíme jako odnož salvadorské výrobny a v ČR jsme se domluvili na tom, že založíme svou první pobočku. Na základě toho, že na českém trhu nebyl dostatek kvalitních čokoládových produktů, vznikla tato lahodná čokoláda z El Salvadoru, která na našem trhu neměla své zastoupení.

malinová čokoláda
Foto: Choklid

Čím je čokoláda výjimečná?

Naše čokoláda je ručně vyráběna. Zabýváme se rovněž i zakázkovou výrobou a díky tomu naše čokoládové produkty, tak dobře chutnají. Čokoláda rovněž i získala celou řadu ocenění na různých mezinárodních soutěžích. Vyrábíme rovněž i pralinky na přání zákazníka a to k jakýmkoliv významným příležitostem, na kterých si chcete osladit svůj život.

Jak je vize čokolády Choklid?

Naše vize je taková, že chceme nadále vyrábět kvalitní a přesto chutnou čokoládu, která potěší i toho nejnáročnějšího zákazníka. Rovněž se budeme snažit o to, aby pralinky, které dostane spotřebitel na svůj stůl, byly stále tak významně chutné, jako doposud. Rovněž se budeme soustředit i na to, aby byla naše salvadorská čokoláda představena v ČR. Chceme totiž vybudovat pevnou vlastní značku s názvem XOCOLATÍSIMO.

A začínáme v Bifé Zbraslav, ochutnejte a sněte sladký sen. 


Další články