Flower box je originálním dárkem ke každé příležitosti

Flow box
Foto: Harasim.info

Co jsou to flower boxy? V překladu se jedná doslova o květiny v krabici. Aneb představujeme vám nový trend v pojetí květinového aranžmá. Květinové krabice pozvedají „obyčejné” pugety na zcela novou a jedinečnou úroveň. Každá žena z nich bude naprosto mile překvapena, protože jde o něco nového a zatím ne tolik typického. Kytky v krabici se však hodí pro každou slavnostní příležitost. Buďte originálnější než ostatní a vezměte s sebou na oslavu narozenin, svatbu, promoce a jiné významné události půvabný flower box. S trochou zručností si je můžete vyrobit i doma.

Jak vyrobit flower box

Je to jednodušší, než se zdá. Nádherná krabička na květiny je základem úspěchu. Dobrou zprávou je, že si ji nemusíte vyrábět. Stačí navštívit internetový velkoobchod Harasim a vybrat si takovou, která se vám líbí. V jejich sortimentu najdete hranaté i kulaté krabice na květiny v mnoha barvách a různých velikostech. Mají i krásné netradičná flower boxy ve tvaru srdce, tašek, psaníček a jiné. Každý flower papírový box je vybaven víkem a plastovou vložkou, aby nedocházelo k úniku vody. Krabice vám tak bude sloužit jako váza a nemusíte se obávat promočení. 

Jakmile budete mít krabici, vyberte oblíbené květiny oslavence a zapíchejte je do aranžovací hmoty. Mnoho květinářství používá často například růže v několika barvách, vykreslí pomocí nich číslici, srdce a klidně i jiné tvary. V kreativitě se meze nekladou. Mezi květiny můžete naaranžovat i čokoládu, sekt, nebo jiné dekorace. Pokud se obáváte práce s živými rostlinami, můžete si vyrobit flower box z umělých květin. 

Flower box je sázka na jistotu

Darujte květiny v krabici a uvidíte jiskřičky radosti v očích obdarovaného. Výhodou flower boxů je také jeho multifunkčnost. Jakmile květiny uvadnou, krabice zůstává a může se využít jako praktický doplněk na uschování drobností. Rozhodně tento dárek stojí za to! Objednejte si flower boxy a pusťte se do výroby. 


Další články