Tipy na podzimní účesy a barvy!

účes
Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

A je to! Nová podzimní sezóna je tu. Všichni prohledáváme své šatníky, pomalu schováváme letní kraťasy a vytahujeme stylové džíny. Zapomenout bychom neměli ani na naše vlasy! Jaké barvy a účesy vedou letos na podzim ? Připravili jsme si pro Vás přehled největších vlasových trendů!

Magazín módy předpovídá, že letošnímu podzimu bude vévodit především ledově platinová, kouřově hnědá, teplá blond a pastelově růžová. Chystáte se změnit barvu? Pak byste měli vzít na vědomí, že jednolitým barvám je konec. Pokud nechcete, aby Vaše vlasy vypadaly nudně, tak tónujte, vytvořte si ombré nebo si nabarvěte lokny! To vše jsou hity letošní sezóny. Jak můžou barvené vlasy podle trendů vypadat? Třeba takhle!

účesy na podzim a zimu

S barvami si můžete opravdu pohrát. Stále nevycházejí z módy ani výraznější barvy a například kombinace ledově platinové s tmavší modrou vypadá božsky. Je to pro Vás moc extravagantní? Potom zkuste teplou blond v kombinaci se světlejší zrzavou. Fantazii se meze nekladou.

Rozhodla jste se pro barvu ale stále Vám to nestačí? Zkuste svou kadeřnici poprosit o zajímavý účes a uvidíte, jak Vaše nová barva vynikne. Pokud jste alespoň trochu šikovnější, tak účesy zvládnete i doma. Na internetu je velké množství návodů na různé typy účesů. Máte dceru? Ta určitě Vaši snahu také ocení.

Na podzim jsme všichni unavení, bez energie a ráno většinou vyjdeme tak, jak vstaneme. Párkrát prohrábnout vlasy hřebenem a může se jít, stejně zmokneme. Některé účesy jsou tak propracované, že i kdyby padaly trakaře, tak se Vám nepohnou. A když k tomu přidáte kvalitní lak na vlasy, hned budete mít ráno chuť upravit své vlasy do dokonalé podoby. Podívejte se na náš přehled účesů, se kterými zaženete podzimní deprese a budete se cítit skvěle.

účesy na podzim a zimu

Máte ráda romantický styl? Potom určitě oceníte, že v podzimních trendech se nachází i účesy s romantickými copánky či vlnami.

účesy na podzim a zimu

Jste vyznavačkou krátkých vlasů a extravagantnějšího stylu? Zkuste ledově platinovou zkombinovat s krátkým střihem. Vypadá to fantasticky!

účesy na podzim a zimu

Jděte ve stopách mnoha celebrit a zkuste mikádo, které se stalo největším hitem tohoto roku. Omladí Vás a vaše vlasy budou vypadat zdravěji. V módě jsou různé typy mikád: s ofinou i bez, asymetrické, delší mikádo nebo také nějaké extravagantnější.

O Autorovi:

Lucie aktivně píše od roku 2017 a je hybnou silou několika magazínů. Vyhledává aktuální témata a dokáže je s ohledem na SEO srozumitelně předložit čtenářům.


Lucie Čechová

Lucie aktivně píše od roku 2017 a je hybnou silou několika magazínů. Vyhledává aktuální témata a dokáže je s ohledem na SEO srozumitelně předložit čtenářům.

Další články