Jak připravit šatník na jaro

jarní trendy
Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Stejně jako příroda na konci zimy odkládá svůj bílý plášť a zdobí se bujarými barvami, měli bychom také my protřídit šatník a připravit ho na nové, svěží kousky, ve kterých budeme na jarním slunci zářit.

Vpusťte teplé dny do dveří!

Dlouhá období chladu a zimy pominula, sněženky rostou všude kolem nás, ale naše šatníky stále doslova praskají ve švech. Na vině jsou péřové bundy, kožichy a kabáty, které zabírají mnoho místa a je třeba se jich dočasně nebo úplně zbavit. Oblečení, které je na jarní období příliš teplé uložte do nejvyšších polic, kde můžou odpočívat do další zimy nebo jej naskládejte do tašek a odvezte potřebným.

Jarní trendy 2018

Letošní rok je dobrým znamením pro všechny milovníky experimentů. Fantazii se v roce 2018 meze nekladou a vy tak do svého outfitu můžete promítnout vaší osobnost.

Denimová sezóna

Ve sbírce každé ženy by neměl chybět alespoň jeden kousek z džínoviny. Jde o trend, který není žádnou extrémní novinkou. Už v devadesátých letech minulého století dámy věděly, že denim kalhoty s vysokým pasem přitáhnou zvídavé pohledy z mnoha stran. Teploty na jaře, které se pohybují kolem dvaceti stupňů, jsou jako stvořené pro tento trend denimových bundiček, děravých kalhot nebo džínových braletů.

Komfort nade vše

Pokud se chcete cítit sexy, ale těsné šaty a vysoké boty na podpatku nejsou dle vás tím pravým ořechovým, bude se vám letošní jaro jevit jako ráj. Těmto zmíněným nekomfortním outfitům už odzvonilo a byly nahrazeny mnohem příjemnější variantou. Kalhoty s vysokým pasem opticky prodlužují nohy a v kombinaci s teniskami na platformě jsou dokonalé. Jestliže jako vrchní část oděvu zvolíte volnější halenku, která může být klidně o číslo větší, zastrkejte ji rádoby nedbale do kalhot na přední straně. Celkově zapůsobíte na okolí přirozeně, sympaticky a nemusíte mít strach, kdy vám z výstřihu nebo krátké sukně něco nechtíc vypadne.

Duhové potěšení

S módou devadesátých let se nevrací jen materiál, ale také barvy. Kombinujte je střídmě, ale zároveň pamatujte, že jaro je obdobím, kdy se vše probouzí. Pastelové odstíny rozzáří místnost, když vejdete a přinesete sebou dobrou náladu pro všechny.

Nebojte se ani doplňků, jako jsou mašle, knoflíky, brože a další, protože v tomto barevném období si je můžete s chutí dovolit.

O Autorovi:

Lucie aktivně píše od roku 2017 a je hybnou silou několika magazínů. Vyhledává aktuální témata a dokáže je s ohledem na SEO srozumitelně předložit čtenářům.


Lucie Čechová

Lucie aktivně píše od roku 2017 a je hybnou silou několika magazínů. Vyhledává aktuální témata a dokáže je s ohledem na SEO srozumitelně předložit čtenářům.

Další články